Gearbest, váš obľúbený e-shop s elektronikou a vychytávkami všetkého druhu, oslavuje 21. marca svoje piate narodeniny! Pri tom, samozrejme, nemôžete chýbať. A iste už správne tušíte, že na tejto narodeninovej párty to bude fungovať trochu naopak : oslávenec bude totiž obdarovávať gratulantov. Začína sa už v predstihu – od 13. marca 2019 je na stránkach Gearbest.com sprístupnená megalomanská súťaž o zľavové kupóny, darčekové poukážky a ďalšie atraktívne ceny v celkovej hodnote symbolických 555,555 amerických dolárov! Ako sa môžete zapojiť vy? Všetko podstatné sa dozviete z toto článku…

Ako hrať a vyhrať

Balík cien, ktoré na vás čakajú v súťaži usporiadanej pri príležitosti 5. výročia existencie Gearbest, je najväčší v dejinách nášho e-shopu. Siahnuť si na lákavé výhry pri tom môžete denne. A môžete sa, dokonca, vracať pokúšať šťastie každý jeden deň počas trvania súťaže, a to bez ohľadu na to, či sa na vás už šťastie v hre usmialo, alebo naň ešte len čakáte. Hra trvá od 13. marca až do 20. marca, kedy na ňu plynule nadviaže hlavný program narodeninovej oslavy Gearbest. Tu je jednoduchý postup, ako hrať.

Pravidlá

 1. Súťaž sa koná od 13. do 20. marca 2019 (vrátane).
 2. Každý zákazník Gearbest sa môže zúčastniť jedenkrát denne.
 3. Súťažiaci musia byť registrovaními zákazníkmi Gearbest a v čase účasti v súťaži musia byť prihlásení do svojho zákazníckeho konta.
 4. V každom súťažnom kole má každý zo súťažiacich presne 10 sekúnd na to, aby si pre seba uchmatol kupóny.
 5. Všetky získané kupóny sú dostupné v sekcii ‘Moje kupóny’ / ‘My coupons’.
 6. Výherné kupóny možno uplatniť na vybrané produkty, na niektoré konkrétne produkty teda môžu byť neplatné.
 7. Kupóny možno použiť od 19. do 21. marca (vrátane).
 8. Z technických dôvodov môže byť možnosť účastniť sa v hre v niektorých krajinách / oblastiach obmedzená.
 9. Počet výhrených kupónov je obmedzený, súťažiaci musia hru zdieľať, aby svoje šance na výhru zvýšili.
 10. V prípade, že užívateľ poruší všeobecné obchodné pravidlá a podmienky, Gearbest si vyhradzuje právo zrušiť platnosť kupónov či objednávok bez nároku na kompenzáciu.
 11. Gearbest si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť pravidlá aktivity. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte, prosím, zamestnancov Zákazníckeho servisu Gearbest.
Skúste svoje šťastie v narodeninovej lotérii Gearbest hneď teraz!

Ďalšie výhry, ktoré na vás čakajú

Okrem zľavových kupónov, k dispozícii sú v súťaži aj exkluzívne vecné ceny ukryté v Lucky Bags – mačkách vo vreci. Tí najšťastnejší si tak môžu siahnuť napríklad aj na skvelý phablet Xiaomi Mi 8 Pro, smart TV box MeCool KM9 s najnovším Androidom 9.0, inteligentné stropné LED osvetlenie Yeelight Xiaomi, výkonný bezdrôtový vysávač JIMMY JV1 a mnoho ďalších špičkových produktov z ponuky Gearbest.

Nezabudnite si tiež skočiť pre svoju osobnú pozvánku na narodeninovú párty Gearbest! Ak akciu zazdieľate, aby sa o nej dozvedeli aj vaši priatelia, dostanete za odmenu 5-dolárovú zľavovú poukážku na nákup z kompletného Gearbest sortimentu. Kliknite nižšie a pridajte sa k nám!

Skočte si pre svoju pozvánku na narodeninovú party Gearbest!