Chceli by ste si naplno užívať multimediálnu zábavu na svojom televízore, no nechce sa vám investovať do smart TV? Skočte po šikovnom smart TV boxe, ktorý váš problém vyrieši za minimálne náklady. A keď už sa budete rozhodovať medzi desatkami modelov na trhu, prečo rovno nesiahnuť po takom, ktorý poskytne aj upgrade kvalite vášho vizuálneho zážitku? Novučičký smart box Alfawise A8X tieto požiadavky dokonale spĺňa – ponúka najmodernejší softvér, dvojpásmovú WiFi, spoľahlivé hardvérové vybavienie a k tomu aj schopnosť prehrávať v celej paráde špičkový UltraHD formát. Na Gearbest ho teraz nájdete s 30% zľavou! Pozrime sa naň teda spoločne bližšie…

Alfawise A8X : Dizajn a konštrukcia

Alfawise A8X je maličký TV Box s veľkými schopnosťami. Na pohľad je však skutočne miniatúrny- schová sa vám hoci aj do dlane. Dokonale tak zapadne do vášho interiéru a ľahko si ho môžete so sebou aj prenášať. Krabička je čierna a elegantne lesklá, LED indikácia “dýcha” svetlom a farbami podľa aktuálneho diania v zariadení. Výrobca produkt prispôsobil rôznym svetovým trhom, preto si pri objednáve nezabudnite navoliť EU verziu. 

Alfawise A8X : Funkcie a parametre

Alfawise je dvorná značka Gearbest – a nie je to žiadna náhoda. Tento výrobca už mnoho rokov produkuje výrobky s konzistentne vysokou kvalitou, maximálnou spoľahlivosťou, nadčasovou funkcionalitou a mimoriadne konkurencieschopnými cenami. Inými slovami – Alfawise dokonale stelesňuje filozofiu samotného Gearbest – dodávať kvalitné, zábavné a inovatívne produkty, ktoré si môže dovoliť (skoro) každý. Tieto prednosti dokonale spĺňa aj nový smart TV box Alfawise A8X, ktorý je zatiaľ najmodernejším a najnadupanejším smart boxom tejto čínskej značky.

V porovnaní so svojim predchodcom Alfawise A8, A8X má rýchlejší čipset RK3328, ktorý schová do vrecka aj väčšinu konkurenčných TV boxov – vrátane prémiového Xiaomi. Tento procesor je špeciálne vyladený na dekódovanie najnáročnejších video formátov, čo je vlastne jedna z najdôležitejších vlastností TV boxu ako takého. Na novom Alfawise A8X si vďaka tomu môžete naplno užívať prémiový 4K formát. Ale vďaka pestrej palete kodekov aj mnoho menej štandardných video formátov či dynamické HDR efekty.  

Alfawise A8X je pravdepodobne prvý TV box na svete, ktorý beží na najnovšom Androide 9.0. Pokiaľ ide o softvérové vybavenie, nič aktuálnejšie teda na trhu momentálne určite nezoženiete. Tento operačný systém umožňuje inštaláciu prakticky akejkoľvek multimediálnej appky od Netflixu cez HBO Go až po najrôznejšie VOD služby. Žiadne obmedzenia, žiadna nekompatibilita. Ak cez bluetooth či USB pripojíte dodatočné ovládače, môžete si dokonca s Alfawise A8X na veľkej obrazovke vášho televízora užívať aj najrôznejšie androidové videohry. Ak vám vnútorná kaúacita 16GB pamäte nebude stačiť, pohodlne si úložisko môžete rozšíriť externou kartou. 

Alfawise A8X : Rozhrania

TV box Alfawise A8X má dva video výstupy. Pripojiť ho môžete k monitoru, projektoru aj samotnej televízii. K dispozícii máte klasický AV port pre staršie televízie, ale aj rýchly HDMI 2.0 vhodný pre 4K. K internetovej sieti sa môžete pripojiť dvojakým spôsobom – buď pomocou káblového LAN prepojenia, alebo cez dvojkanálovú WiFi (2.4GHz / 5GHz). Ďalšie možnosti ponúkajú dva USB porty a slot na pamäťovú kartu.

Na záver…

Alfawise A8X je ekonomický, no najmodernejšími funkciami nabitý TV Box, ktorý premení váš starý televízor na inovatívnu mekku multimediálnej zábavy. S podporou pre 4K formát aj 3D, množstvom kodekov, dvojpásmovou WiFi a dostatočnou ponukou I/O rozhraní, toto je TV box, ktorý splní všetky vaše priania a potreby. Na Gearbest teraz stojí len 31.15€. Neváhajte a skočte si preň kliknutím na tlačidlo nižšie…

Prejsť k Alfawise A8X na GearBest