Či už si potrebujete posvietiť na nespratné ratolesti, podozrivých zamestnancov, alebo bezpečie vášho domova v čase vašej neprítomnosti, tajná bezpečnostná kamera Alfawise ponúka mimoriadne sofistikované a účinné riešenie vašich problémov. Nie len, že je mimoriadne diskrétna a spoľahlivá, ale zaznamenáva až prekvapivo kvalitné video s bohatými možnosťami jeho prehliadania a prispôsobovania. Keď k tomu pridáme skvelú cenu, vychádza z toho celkom jasne vychytávka, ktorá si zaslúži pozornosť.

 

Dizajn

Tajná bezpečnostná kamera Alfawise je ukrytá v celkom funkčnej LED smart žiarovke, ktorú môžete pohodlne ovládať cez WiFi príslušnou aplikáciou. Bez toho, aby po nej niekto špeciálne pátral ju teda, prakticky, nie je možné odhaliť, čo vám nahráva v situáciách, kedy potrebujete, aby o vašom „tajnom oku“ nikto iný nevedel. Stačí ju namontovať do akejkoľvek bežnej lampy s kompatibilným závitom a ste v hre. V balení dostanete aj základňu pre samostatné použitie.

Dizajn tejto tajnej kamery však nemá len maskovací účel – napomáha tiež skvelému 360° uhlu záberu jeho „fish eye“ šošovky, 3W podsvietenie zároveň zlepšuje aj čistotu obrazu pri zhoršených svetelných podmienkach.

Funkcie a ovládanie

IP kamera Alfawise vám vďaka prepojeniu s chytrou aplikáciou vo vašom mobile či na desktope PC umožní realtimeový náhľad do snímanej miestnosti. Vďaka ultra-širokému náhľadu vám neunikne dianie v žiadnom kúte, s rozlíšením 960 x 960  / 20fps je obraz na zariadenie tohto typu veľmi jasný, čistý a zreteľný. Zariadenie má senzor pohybu, čo vám ušetrí dlhé hodiny zbytočných statických záberov. Nechýba ani infračervené nočné videnie.

Zariadenie ponúka aj funkciu dvojsmerného audia, čím sa variabilita jeho použitia výrazne zvyšuje. Pokiaľ vám neprekáža „odtajnenie“ kamery, môžete cez ňu priamo napomínať svojho neporiadneho potomka, odohnať potencionálneho zlodeja, alebo vyhrešiť štvornohého miláčika, ktorý vám práve demoluje papuče.

Okrem priameho sledovania cez appku je, samozrejme, možné cez kameru vyhotovovať aj záznam na prezretie neskôr. Na tento účel má zariadenie slot na externú pamäťovú kartu s kapacitou do 64GB. Podporuje však aj slučkové nahrávanie, teda starý záznam sa po minutí kapacity karty začne automaticky premazávať a nahrádzať novým.

Prostredníctvom chytrej appky viete s bezpečnostnou kamerou Alfawise JD-T8610-Q2 veľmi tváre pracovať – meniť módy náhľadu, približovať a odďaľovať obraz, zachytávať momentky, a tak ďalej.

Na záver…

IP kamera v žiarovke Alfawise ponúka univerzálne riešenie pre moderné a flexibilné zabezpečenie vášho domu aj pracoviska. Je nenápadná, spoľahlivá, má kvalitný obraz a množstvo funkcií pre použitie v akejkoľvek situácii. Na GearBest práve teraz stojí 23.81 a dostanete k nej aj malý darček.

Prejsť ku kúpe Alfawise JD – T8610 – Q2 na GearBest