Či už ste videohrám prepadli na dobro, alebo si zahráte len príležitostne, z vlastnej skúsenosti iste veľmi dobre viete, že bez vysoko responzívneho a super-presného ovládania váš pôžitok z hry rapídne klesá. Profesionálna hráčska výbava ale nie je práve najlacnejšia a, predsa len, je to tak trochu luxus, do ktorého si každý investíciu radšej dvakrát rozmyslí. Existujú však aj alternatívne riešenia – napríklad skvelé hráčske klávesnice a myši z GearBest, ktoré ponúkajú neraz skutočne prémiové vlastnosti za cenu, ktorú iste neoľutujete. Najnovším prírastkom do tejto kategórie je aj novučičká myš Alfawise V10 s čipsetom Avago A3050. Do 29. januára ju na GearBest môžete získať za neskutočných 8.32 EUR, ale ani po skončení promo akcie vám rozhodne dieru do peňaženky neurobí…

Alfawise V10: Prehľad funkcií a vlastností

Presná, ergonomická, nabitá univerzálne použiteľnými ovládacími prvkami a navyše aj s krásnym dizajnom. Taká je nová myš Alfawise V10, ktorá prináša to najlepšie zo sveta profesionálnych hráčskych myší v podobe, ktorá je dostupná naozaj každému.

Alfawise V10 vo vnútri ukrýva čipset Avago A3050, ktorý je spoľahlivou zárukou maximálnej presnosti ovládania. Je len na vás, akú citlivosť preferujete či potrebujete. Táto myš vám umožní nastaviť DPI až do štyroch rôznych polôh – od 1000 až po 4000.

K dispozícii máte tiež až 6 tlačidiel, ktorým môžete priradiť funkciu podľa vlastného uváženia. Z myši si tak, de facto, urobíte vždy presne to, čo v danej chvíli najviac potrebujete. Vyhovie rovnako dobre vašim hráčskym, ale aj pracovným či administratívnym potrebám. 

Na prvý pohľad dokáže Alfawise V10 zaujať aj svojim atraktívnym dizajnom. Jej tvar je navrhnutý tak, aby dokonale vyhovoval prirodzenej ergonómii ruky a minimalizoval tak jej únavu a presilenie. Protišmyková povrchová úprava je ďalším prémiovým prvkom jej dizajnu, ktorý pri každodennom používaní nemôžete neoceniť. Myš poteší aj módnym LED podsvietením, ktoré žiari vo všetkých farbách klasickej RGB palety.

K ďalším nastaviteľným prvkom, ktorý zvyšuje jej univerzálnosť je prispôsobiteľný rate of return – na výber máte od hodnoty 125 až po 1000. A pohrať sa do sýtosti môžete aj s už zmieňovaným osvetlením.

Pokiaľ ide o pripojenie, nová myš Alfawise V10 síce neponúka obľúbenú bezdrôtovosť, ale s univerzálnym USB konektorom je i tak mimoriadne praktickým riešením, či už k notebooku, alebo klasickému stolnému PC.

Najdôležitejšie vlastnosti Alfawise V10

  • Profi čipset Avago A3050

  • Ergonomický dizajn, odolná a protišmyková povrchová úprava

  • Nastaviteľné DPI aj rate of return

  • Šesť tlačidiel pre priradenie ľubovoľných skratiek a funkcií

  • Univerzálna USB konektivita

Na záver…

Hráčska myš Alfawise V10 prináša vynikajúcu presnosť a odozvu, ale aj množstvo nastaviteľných funkcií, ktoré vám umožnia urobiť si z tejto myši presne to, čo práve potrebujete. Bonusom je jej pekný a dokonale ergonomický dizajn a povrchová úprava, ktorá zabraňuje jej šmýkaniu, ale aj znehodnocovaniu pri intenzívnom používaní. V promo akcii na GearBest máte ešte do 29. januára možnosť zakúpiť ju za fantastickú cenu 8.32 eur, ale aj po jej skončení bude cena tejto myšky mimoriadne priaznivá, len o niekoľko eur vyššia. Pre rýchly prístup k jej nákupu stačí kliknúť na odkaz nižšie…

Prejsť k nákupu Alfawise V10 na GearBest