Na trhu sú stovky najrôznejších bateriek a svietidiel – čelovky, bodovky, výkonné LED-ky do ruky, závesné lampáše a mnoho ďalších variantov. Každý z nich je však vhodné používať trošku na niečo iné. A tak sa vám ľahko stane, že máte odrazu doma 5-6 rôznorodých svetiel a svetielok, ktoré pri tom ale reálne používate len niekoľkokrát za rok.

Predstavte si však, že by ste mohli mať len jediné svetlo, ktoré vám postačí do každej mysliteľnej situácie: na stanovačku, na výlet do prírody, na príležitostné pohotovostné situácie či ako základná technická výbava do auta. Presne také svetlo vám dnes predstavíme. Volá sa Beamday T1 a na Gearbest ho teraz dostanete za exkluzívnu uvádzaciu cenu. Tak poďme na to…

Beamday T1 : Univerzálne svietidlo do každej situácie

Beamday T1 je v prvom rade, samozrejme, ultimátne outdoorové svietidlo, bez ktorého by ste nemali vyrážať na žiadnu serióznejšiu túru, stanovačku či bivakovačku v prírode. Dosahuje 350 lumenov a dostatočne osvetlí rádius až 25 metrov! Je to skvelá LED-ka na zavesenie do stanu, v ktorom vďaka nej budete vidieť rovnako dobre ako za bieleho dňa. Vďaka komfortnému plynulému tlmeniu sa zase jas prirodzene upraví na intenzitu, ktorá bude vášmu zraku príjemná aj uprostred noci pri nečakanom prebudení. Ovládanie by pri tom už ani nemohlo byť pohodlnejšie a jednoduchšie – všetko hravo vybavíte na dotykovom rozhraní navrchu svetla. 

Svietidlo Beamday T1 disponuje certifikáciou vodotesnosti IP65. Nemusíte si preto robiť starosti s tým, ak vám náhodou zmokne v ruksaku, alebo ho cez noc lecháte ležať pohodené v zarosenej tráve. Vďaka vodeodolnému dizajnu je vhodné aj do tropických klimatických podmienok, alebo aj na takú klasickú rybačku. Hrejivý odtieň bieleho svetla (lampa produkuje rozsah 2700 – 6500K) je tiež ideálnym na preniknutie lúčov aj v hustejšej hmle. Konštrukčné kvality tejto lampy, ako aj vysoko-kvalitné materiály, z ktorých je vyrobená (tvrdený plast ABS, hliníková zliatina), zase zaručujú jej odolnosť aj pri drsnejšom zaobchádzaní.  

Beamday T1 : S núdzovým signálom aj nočným videním

Beamday T1 disponuje rôznymi užitočnými svetelnými módmi. Môžete, napríklad, využiť unikátne infračervené svetlo, ktoré vám umožní zreteľne vidieť aj po tme, zatiaľ čo divoká zver je k nemu slepá, a tak vás nechá nepozorovane ju sledovať. Jediným dotykom dokážete lampáš prepnúť do SOS módu, ktorý upozorní vašich parťákov či náhodných okoloidúcich na to, že ste sa dostali do nejakej prekérnej situácie. Beamday T1 je, mimochodom, ideálne svietidlo do auta, ktoré svieti ako výrazná výstraha, keď náhodou skončíte v nepojazdnom aute na kraji vozovky. Účinne si s ňou môžete posvietiť aj pod kapotu – vďaka magnetickému úchytu, dokonca, pri tom budete mať obe svoje ruky voľné.   

Beamday T1 : Až 10 hodín na jedno nabitie

Svietidlo Beamday T1 nevyžaduje žiadne batérie, ktoré by sa vybíjali ako na bežiacom páse a šli vám do peňazí. Namiesto toho má vstavanú Li-ion batériu s kapacitou 2600mAh a univerzálne USB rozhranie na jej nabíjanie. Jediné nabitie vám zaručí v priemere zhruba 10 hodín nepretržitého svietenia v normálnom (optimálnom) móde. Prípadne 3 hodiny na maximálny výkon (350lm) – alebo aj niekoľko stoviek hodín na najslabšom stupni intenzity. Keď svietidlo skombinujete s power bankou na solárnu energiu, získate neprekonateľné kombo, s ktorým sa môžete vydať do divočiny aj na celé dlhé týždne. Váži pri tom len parádnych 180 gramov, čo je zhruba rovnako, ako priemerný smartfón! Zaveste si ju jednoducho na bundu či ruksak a nebudete o nej ani vedieť…

Na záver

Ak hľadáte efektívne, všetranné a obojživelné svietidlo do každej situácie, LED lampáš Beamday T1 bol vyrobený presne pre vás. Táto šikovná lampa do nepohody je s vami v každej situácii. A vďaka bohatým možnostiam intenzity, teploty a farby osvetlenia je vždy presne tým, čo potrebujete. S nabíjateľnou batériou a USB rozhraním odpadá aj nepríjemná povinnosť vláčiť so sebou kopec záložných monočlánkov. Na jediné nabitie pri tom vydrží obdivuhodne veľa.

Práve teraz Beamday T1 dostanete na Gearbest za parádnu uvádzaciu cenu 18€ – to je len polovica z plnej ceny za túto šikovnú vychytávku! Stačí kliknúť nižšie a objednať si ho…

Prejsť k Beamday T1 na GearBest