Black Friday na GearBest konečne vrcholí. Čo to znamená pre vás, našich ctených zákazníkov? Jedinečnú príležitosť siahnúť si na tucet najväčších bestsellerov všetkých čias za historicky najnižšie ceny! Možno ste si počas uplynulého roka robili zálusk na niektorú vlajkovú loď medzi smartfónmi, no rozpočet vám napokon nedovolil splniť si svoj sen. Alebo už dávno poškuľujete po elektrickej kolobežke, ale vysoké ceny vás presvedčili, že ju vlastne zase až tak veľmi nepotrebujete. Teraz je ten správny čas odhodiť zábrany bokom – takéto zľavy a výhodné ceny tu totiž ešte skutočne neboli. Akcia však trvá len jediný deň a skladové zásoby budú obmedzené. Získajte náskok!

Black Friday Lucky Wheel
  •  

    Trvanie akcie: 23. november 7:00 – 24. november 7:00

Nechoďme zbytočne okolo horúcej kaše: Black Friday 24-hodinový super výpredaj bestsellerov prináša 12 exkluzívnych kúskov inteligentnej techniky za celkom najnižšie ceny v histórii ich predaja v našom e-shope. My vám dnes túto horúcu dvanástku prinášame s rýchlym prístupom priamo z nášho článku. Stačí kliknúť na obrázok vybraného produktu a ste priamo na GearBest, pripravení vložiť si ho do nákupného košíka.

Neváhajte sa zoznámiť aj s ďalšími Black Friday akciami, zľavami a výpredajmi. Práve v týchto dňoch budú najatraktívnejšie!

Prejdite ihneď k Black Friday výpredaju na GearBest