Fandíte rybolovu? Tak to si nenechajte ujsť uvedenie novej udice Cadence od Xiaomi. Je ľahulinká a vďaka takzvanej “karbónovej” povrchovej úprave z hliníkových vlákien skvele vyzerá aj veľa vydrží. Dômyselný dizajn rukoväte vám zaručí maximálny komfort a stablita udice sa postará o vašu presnosť, aj keď ešte nemáte s chyaním rýb nejaké veľké skúsenosti.

Xiaomi Cadence : Konštrukcia a dizajn

Cadence je fajnšmekerská udica od Xiaomi, ktorá uspokojí aj náročných rybárov, no nezabúda ani na začiatočníkov, ktorým bude skvelou oporou. Jej telo pozostáva z antikorovej ocele a povrchového karbónového kompozitu. Navijak je z horčíka. Udica je vďaka týmto materiálom ľahučká, odolná voči akejkoľvek korózii a jej chod by mal podľa výrobcu byť hladučký aj po desiatkách či stovkách použití. Pravouhlé navádzanie vlasca vám poskytne pohodlie a stabilitu a pri ťahaní vytvára minimum odporu. 

NMB ložisko navíjacieho mechanizmu je mimoriadne odolné a trvácne, efektívne pri dosahovaní vysokej rýchlosti navíjania. Otočným ovládačom s ergonomickým dizajnom ľahko znížite intenzitu ťahu v kritickom okamihu, keď sa ryba “zakusne” do návnady. Ešte komfortnejším prvkom je mohutná rukoväť pokrytá kvalitnou EVA penou. Je celkom účinnou prevenciou proti nepríjemnému kŕčovitému stuhnutiu dlaní po celodennej rybačke, ale vyhnete sa s ňou aj nadmernému poteniu rúk a s ním spojenému diskomfortu.  

Rybársky prút Cadence od Xiaomi Youpin disponuje celkovou dĺžkou 240 centimetrov. Samozrejme, ide o teleskopický dizajn zložený z piatich výsuvných sekcií a v zloženom stave má vďaka tomu udica len príjemne prenosných 70 centimetrov. Vo svojej najhrubšej časti má udica priemer 16,5 milimetrov. Na najtenšej špičke je to len 1,7 milimetra.

Okrem samotnej udice, s Cadence od Xiaomi dostanete aj 100 metrov kvalitného nylonového vlasca, set rozmanitých háčikov a návnad a kopec ďalšieho príslušenstva. Ale aj praktickú prenosnú tašku, do ktorej to všetko jednoducho pobalíte. 

Xiaomi Cadence : Pre koho je určená?

Udica Xiaomi Cadence má všetky oporné prvky a vylepšováky, ktoré potrebuje začínajúci rybár, aby sa čo najpohodlnejšie a najrýchlejšie dostal ku svojej prvej vlastnoručne ulovenej rybe. Napokon, Xiaomi v rovnakej línii produktov ponúka aj veľmi podobné udice pre rybárskych juniorov, a tak si môžete s rovnakou výbavou zarybárčiť aj spoločne so svojimi najbližšími. To ale rozhodne neznamená, že by ste Cadence mali považovať za nejaký amatérsky úlet, ktorý nemá čo dať profesionálovi. Cadence vyniká prémiovými materiálmi, ktoré sú zárukou jej technologických kvalít aj trvácnosti. 

Xiaomi Cadence : Kde ju kúpiť?

Rybárska udica Xiaomi Cadence s karbónovou povrchovou úpravou a celkovou dĺžkou 240 centimetrov aj s kompletným príslušenstvom je jednou z noviniek v ponuke Gearbest. Môžete siju objednať za cenu 152.76€, alebo na ňu nahovoriť aj nejakého kamaráta a využiť 10% zľavu, ktorú Gearbest ponúka pri kúpe 2 a viac produktov. Pre viac informácií či objednávku, klikajte na tlačidlo nižšie… 

Prejsť ku Xiaomi Cadence na GearBest