Nedávno sme vám v článku predstavili viacero spôsobov, ako môžete pri nákupe na GearBest ešte viac ušetriť. Jednu skvelú možnosť sme tam ale celkom opomenuli. Napokon, pravdou ostáva, že si samostatný článok celkom zaslúži. Touto možnosťou je mobilná aplikácia GearBest, ktorú si môžete celkom zdarma stiahnuť do svojho smartfónu a získať tak v sekunde množstvo užitočných výhod a bonusov. Predstavme si teda aplikáciu, jej obsah a výhody, ktoré vám dáva, bližšie…

Pre iOS aj Android

Ako popredný predajca chytrých telefónov, samozrejme, GearBest pri vyvíjaní svojej aplikácie myslel na oba tábory. A tak je celkom jedno, či vlastníte “jabĺčko”, alebo “zeleného robotka” – k aplikácii sa dostanete. V prípade Androida bude vyžadovať aspoň verziu 4.0, v prípade iOSu musíte mať najmenej verziu 8.0.

Stiahnuť si aplikáciu môžete z obchodu Google Play, alebo z App store. Ale odkaz na jej stiahnutie nájdete aj priamo na stránke GearBest, a to na pravej hornej lište pod tlačidlom “Save big on our App!” (Poriadne ušetrite v našej aplikácii!) – viď obrázok. Aby sme vám to ešte uľahčili, dostanete sa tam bleskurýchle kliknutím SEM. Alebo si oskenujte QR kód vpravo.

Prehľadná a jednoduchá

S orientáciou v nej nebudete mať najmenší problém. Aplikácia GearBest je prehľadná, zrozumiteľná a ovláda sa vyslovene intuitívne. Nájdete v nej prakticky všetko, na čo ste zvyknutí z klasického e-shopu GearBest. Tovar si pohodlne vyhľadáte prehliadaním jednotlivých kategórií, alebo využijete vyhľadávací riadok s lupou. Milovníci zliav sa v obsahu môžu orientovať aj prehliadavaním jednotlivých promo akcií a výpredajov.

Rovnako, ako v klasickom e-shope, aj tu sa môžete prihlásiť do svojho GearBest účtu a získať tak prístup ku všetkým aktuálnym informáciám o stave vášho konta, GearBest bodov či objednávok.

Priamo z aplikácie viete, samozrejme, robiť aj samotné objednávky. Alebo zdieľať produkty, ktoré vás zaujali s vašimi priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. A to všetko pohodlne, na dosah ruky, kdekoľvek sa práve nachádzate.

Exkluzívne výhody

Najpádnejším dôvodom, prečo si inštalovať do svojho chytrého zariadenia aplikáciu GearBest, sú však nemalé výhody, ktoré ponúka. Reč je o exkluzívnych zľavách, ktoré získate výhradne prostredníctvom tejto aplikácie – a nie je ich veru málo. Neraz ide dokonca o celé špecializované promo kampane určené výlučne užívateľom aplikácie GearBest a ušetriť pri nich môžete aj vyše polovice bežných cien! Hľadajte logo “App-exclusive”. Ďalšie výhody a zľavy prichádzajú v podobe denných odmien, čiže “Daily Rewards”, ktoré na vás v aplikácii čakajú každý deň po prihlásení.

S aplikáciou GearBest vám však už žiadne zľavy a akcie naozaj neuniknú. Upozornenia a push notifikácie na ponuky, ktoré by vás mohli zaujímať, vám budú na váš telefón chodiť automaticky a na vás je už len rozhodnúť sa, ktorú z nich chcete využiť. Bleskové výpredaje, predpredaje či promo akcie budete odteraz môcť vždy využiť medzi prvými a ušetriť tak najviac.

Pri rozhodovaní vám pomôžu aj autentické recenzie od predchádzajúcich zákazníkov, ktoré si jednoducho pri každom z produktov vyhľadáte.

Aplikácia GearBest sa neustále vylepšuje

Tím vývojárov GearBest neustále pracuje na vylepšovaní aplikácie, aby tak zákazníci mohli pri nákupe mať ten najlepší možný zážitok a skúsenosť. V tomto roku prešla aplikácia výrazným redizajnom interfaceu. Vylepšilo a sprehľadnilo sa aj menu zákazníckeho účtu, pribudol kompletný prehľad stavu vašich objednávok (predtým ste v aplikácii získali len sledovacie číslo objednávky a jej stav ste si museli dohľadať na klasickej stránke).

Rovno cez aplikáciu teraz môžete prostredníctvom Facebook Messengeru posielať aj priame správy zákazníckej podpore GearBest. Pre urýchlenie nákupu tiež nedávno v aplikácii pribudlo tlačidlo pre okamžitú kúpu – “Buy now”. Ak už o produkte nepotrebujete dlhšie uvažovať, prejdete týmto spôsobom priamo k platbe a objednávke a ušetríte si tak množstvo času aj energie. Po novom máte tiež zjednodušený prístup k vašim zľavovým kupónom, ktoré sa vám pri nákupe ponúknu automaticky.

Máte nejaký ďalší tip na vylepšenie aplikácie? Neváhajte GearBest kontaktovať a možno sa už čoskoro GearBest aplikácia vylepší aj podľa vašich predstáv :-).