Konkurencia na online trhu je veľká a v GearBest o tom rozhodne nepochybujú. Svojich verných zákazníkov preto oceňujú jedinečnými GearBest bodmi – odmenou, ktorou určite nepohrdnete. Každých 50 bodov má totiž hodnotu 1 dolára (cca 89 eurocentov) pri vašom ďalšom nákupe. Za čo GearBest body získavate? A kedy si ich môžete uplatniť? Prinášame vám všetky dôležité informácie o tom, ako môžete tento originálny vernostný program naplno využiť.

Ako zbierať GearBest body?

Ako sa môžete zapojiť do tohto vernostného programu a ušetriť na vašich budúcich nákupoch? Je to viac než jednoduché. GearBest body totiž začínate zberať už v okamihu, keď si na GearBest zaregistrujete zákaznícky účet. Ten je zároveň podmienkou akéhokoľvek nákupu z e-shopu. Vytvorte si celkom zdarma svoj GearBest účet a získajte okamžite svojich prvých 50 GearBest bodov. Ak svoj účet ozdobíte aj profilovým obrázkom, odmenou vám bude 20 bodov navyše. A ďalších 10 bodov môžete ihneď získať, ak sa prihlásite aj k odberu noviniek (“newsletter”) na váš e-mail (túto možnosť nájdete v pravom dolnom rohu úvodnej stránky GearBest). O niekoľko minút ste tak celkom bezbolestne bohatší skoro o 2 doláre.

Všetky informácie o vašich bodoch máte prehľadne zoradené na svojom GearBest profile.

Nasledovné zbieranie GearBest bodov už závisí od vašej ochoty byť nápomocný ostatným zákazníkom v komunite GearBest. Na rozdiel od mnohých iných predajcov vás GearBest neodmeňuje za množstvo peňazí, ktoré u neho miniete, ale za vašu spätnú väzbu. Názor zákazníka má totiž na GearBest naozaj cenu zlata!

Začať môžete hneď pri svojej prvej objednávke, a to pridaním hodnotenia objednávky (“Submit Order Feedback”). Za odmenu dostávate 5 bodov. Až k vám objednávka dorazí a vy sa so svojimi produktmi dôkladne zoznámite, nezabudnite pridať na GearBest vašu recenziu. Čím viac námahy si s ňou dáte, tým viac bodov získate: 10 bodov za textové hodnotenie, 20 bodov za recenziu s fotografiou, 50 bodov ak pridáte video, 70 bodov za fotografiu, text aj video spolu. Ak sa vám, navyše, podarí byť jedným z prvých piatich recenzentov daného produktu, váš bodový zisk sa zdvojnásobuje. Až 250 bodov navyše získate v prípade, že vašu video recenziu odporučia ďalší zákazníci GearBest ako užitočnú. A 5 bodmi GearBest ocení, ak zrecenzujete vašu skúsenosť s jeho zákazníckym centrom.

Ako využívať GearBest body?

S GearBest bodmi si môžete vyskladať skvelé zľavy na akýkoľvek tovar, ktorý si z obchodu v budúcnosti zakúpite. Body môžete začať využívať ihneď, ako ich nazbierate aspoň 50 – čiže v hodnote 1 dolára. Uplatniť si bodovú zľavu môžete na akýkoľvek produkt – lacný, alebo drahý. Neexistuje žiadny cenový limit, iba podmienka, že vaša bodová zľava nesmie predstavovať viac ako 30% z celkovej ceny produktu. V praxi tak ale, napríklad, pokojne môžete pri nákupe produktu za 300 eur vďaka GearBest bodom ušetriť až 90 eur.

Pre uplatnenie vašich bodov stačí, ak pri nákupe vyplníte do kolónky GB Points koľko bodov si želáte uplatniť. Prehľadne hneď uvidíte, o koľko lacnejší váš nákup vďaka zľave bude.

Pri každom nákupe sa môžete rozhodnúť, koľko zo svojich GB bodov chcete uplatniť.

Pri využívaní GearBest bodov existuje len málo obmedzení a ešte menej výnimiek. Výnimočne, napríklad, môžu niektoré akciové ponuky mať pre uplatňovanie bodov aj iné, individuálne pravidlá. Vo všeobecnosti potom platí, že bodovú zľavu nemožno kombinovať s použitím GearBest zľavových kupónov.