Každoročný polročný výpredaj patrí vo svete GearBest k najdôležitejším kampaniam. Iste, zaujímavé akcie a zľavy nájdete na GearBest v priebehu celého roka. Teraz však ide o príležitosť, ktorú si, skrátka, nemôžete nechať uniknúť. Ukoristite si nový telefón, fotoaparát či iné super vychytávky v niektorom z každodenných bleskových výpredajov. Alebo sa zapojte do zábavnej hry a vyhrajte atraktívne darčeky – napríklad mobil Xiaomi MI6. Ako nový zákazník si môžete v tomto období užiť aj ďalšie exkluzívne výhody.

Zahrievacie kolo: 7. až 12. jún

Prvou fázou polročného výpredaja je zahrievacie promo. Začína 7. júna o 10:00. V tomto období je každý deň zaradených do bleskového výpredaja 8 produktov obľúbených značiek ako XiaomiILIFE, Vernee a tak ďalej. Všetky budú k dispozícii za extrémne nízke ceny a v obmedzených množstvách.

Oficiálne kolo: 12. až 19. jún

Formálne kolo tohto polročného výpredaja sa začne 12. júna o 10:00. Môžete si však rezervovať ešte viac kusov produktov za ešte nižšie ceny. Všetky rezervované produkty budú expedované 12. júna o 02:00 UTC (koordinovaného svetového času) za ich najnižšiu cenu.

Len pre nových zákazníkov

Ste na GearBest po prvý raz? Skvelé! Potom máte nárok na atraktívne zľavové kupóny, ktoré sú určené len vám. S kupónmi nového zákazníka môžete ušetriť až 35% pri nákupe produktov najžiadanejších značiek a až 20% v ďalších lákavých kategóriách.

Ešte viac zábavy & zliav

Aby ste si neprekonateľné zľavy na vybrané produkty užili ešte viac, môžete ich dostať aj (takmer) zadarmo. Stačí, ak sa zapojíte do hry Coconut Game a môžete vyhrať svoj novučičký mobil Xiaomi MI6 len za 0.01$! Pre viac podrobností: