Život je zmena! A poriadna zmena sa už čoskoro udeje aj vo vašom obľúbenom čínskom e-shope GearBest. Zoznámte sa s úplne novým logom, imidžom a claimami GearBest, ktoré vás už čoskoro budú na všetkých našich stránkach sprevádzať.

 

GearBest je na trhu už niekoľko rokov a za tento čas sa mu podarilo stať najväčším čínskym internetovým obchodom so spotrebiteľskou elektronikou. Za tých pár rokov si však spoločnosť vytvorila aj nezameniteľnú identitu a filozofiu, ktorú práve teraz zhmotňuje do týchto základných ideí:

  • Kvalita: Na GearBest vždy nájdete najkvalitnejšie a najspoľahlivjšie produkty naprieč všetkými kategóriami a triedami.
  • Cenová dostupnosť: Pohodlné a cenovo výhodné nakupovanie, ktoré si môže dovoliť každý.
  • Zábava: Myslíme na každé vaše hobby. Ponúkame produkty na široké spektrum outdoorových aktivít aj pre vášnivých hráčov.

Určite neprehliadnite ani naše nové logo. Ako sa vám páči? 🙂 Viac informácií o kompletnom rebrandingu GearBest, ktorý sa oficiálne uskutoční 27. februára 2019,  sa budete priebežne dozvedať na našom facebooku, alebo na oficiálnom kanáli GearBest. Sledujte #GBgochange, aby vám nič neuniklo.

No a keď už ste tu, prezrite si aj náš výber z akuálneho výpredaja bestsellerov od popredných značiek na GearBest…

Bleskový výpredaj

Prejdite ku kompletnému výpredajovému katalógu bestsellerov!