Všimli ste si, ako sa začínajú predlžovať dni a teplota pomaličky stúpa? Hoci je ešte oficiálne stále zima, je už najvyšší čas začať myslieť na to, čo nás čaká počas teplejšej polovice roka – a ako si ju môžeme ešte viac spríjemniť a užiť. Na GearBest nájdete desiatky či dokonca stovky šikovných pomocníkov, ktorí sú na to ako stvorení. Od elektrických kolobežiek a bicyklov až po outdorové hračky na diaľkové ovládanie. Je len na vašom vkuse a rozpočte, čo si z nich pre seba vyberiete. Prinášame vám naše redakčné tipy na najatraktívnejšie zľavy, ktoré vám na jar prídu vhod…

Na GearBest nájdete množstvo skvelých vychytávok, ktoré sú ako stvorené na prvé jarné dni. Objednajte si ich v predstihu a ušetrite vďaka práve prebiehajúcemu výpredaju. Potrebujete trochu inšpirácie? Čo takto ekologické a ekonomické “presúvadlá”, ako sú štýlové elektrobicykle alebo elektrické kolobežky? Ak chcete niečo ešte špeciálnejšie, neprehliadnite ani novinku – elektrické skateboardy, ktoré sa nepochybne stanú hitom tohto leta.

Objavte v sebe dieťa a užite si prvé jarné dni v prírode hrou s inovatívnymi hračkami na diaľkové ovládanie! Vedeli ste, že GearBest kedysi začínal ako špecializovaný obchod práve s RC hračkami? Blízko k nim má dodnes a jeho ponuku v tejto kategórii len ťažko nejaká konkurencia prekoná. Od robotických hračiek pre najmenších až po špičkové off-roady na diaľkové ovládanie, v tomto e-shope nájdete naozaj všetko.

Fascinujú vás drony a chceli by ste si ich konečne sami vyskúšať? Jar na to ponúka vynikajúcu príležitosť. Či už si vyberiete niektoré z jednoduchých modelov pre začiatočníkov, alebo siahnete rovno po profi dronoch so zabudovanými kamerami, na GearBest zoženiete všetko, čo budete potrebovať – a to za najlepšie ceny.

Prinášame vám top 12 tipov na jarné outdoorové vychytávky z aktuálneho výpredaja. Stačí na vybraný produkt kliknúť a prenesiete sa priamo do e-shopu. Nezabudnite si pozrieť aj kompletný výpredajový katalóg, v ktorom nájdete ešte viac zliav a produktov.

Elektrické kolobežky

Elektrické bicykle

Nineboty a skateboardy

Drony a hračky na diaľkové ovládanie