Kospet je značka, ktorú ste pravdepodobne zaregistrovali len pomerne nedávno. O tom, že vie robiť naozaj atraktívne smarthodinky za skvelú cenu však už presvedčila – napríklad aj modelom Hope. Teraz na GearBest môžete nájsť aj horúcu novinku zo stajne Kospet – model Kospet Brave. Výborne vyzerá, je vodotesný, nechýba mu 4G ani množstvo užitočných funkcií. Až do 19. januára 2019 ho môžete získať len za skvelých 88.50€ vrátane bezplatného poštovného. Alebo aj ešte lacnejšie – len za 59.99 dolárov, ak sa vám podarí byť jedným z prvých piatich kupujúcich denne od 10:00UTC a zadáte zľavový kód GBMPKBrave.

Kospet Brave : Konštrukcia a dizajn

Kospet Brave sú elegantné a decentne navrhnuté inteligentné hodinky. Ciferník je okrúhly a pomerne masívny – nie však až príliš, aby pri pohľade na váš celkový outfit prehnane vytŕčal a rušil. Výrobca umožňuje ľahkú výmenu typizovaného náramku. V balení od výroby nájdete klasický silikónový, ale pokojne si ho môžete vymeniť za kožený a nosiť tak hodinky aj k elegantnejšiemu dress code-u.

Hodinky sú solídne na dotyk a pôsobia veľmi odolne, za čo môže ich precízne opracované kovové telo doplnené zafírovým sklíčkom dotykového displeja. Na okraji 1.3″ displeja sa nachádzajú dve hardvérové tlačidlá. Konštrukcia hodiniek je vodotesná – pýši sa certifikáciou vodeodolnosti IP68. Dizajn hodiniek Kospet Brave teda ponúka nie len estetickú všestrannosť, ale aj všestrannosť ich použitia, v ktorom vás nebude nič obmedzovať. 

Kospet Brave : Displej

Hodinky Kospet Brave majú 1.3″ AMOLED displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Umožňuje “multi-touch” ovládanie – teda, reaguje na viacero dotykov súčasne, čo vám uľahčí prácu s hodinkami prakticky v každej situácii. Vizuálnu povahu displeja si môžete, samozrejme, plne prispôsobovať svojmu vkusu. Zariadenie podporuje “živé” tapety.

Kospet Brave : Špecifikácie a funkcie

Kospet Brave sú vybavené skvelou 2GB RAM-kou – a to je na pomery smarthodiniek naozaj dosť. Výrobca vám k tomu pribalil aj hneď 16GB úložnú pamäť. Hodinky jednoducho spárujete cez Bluetooth (verzia 4.0) so svojim smartfónom. Budete na ne vďaka tomu dostávať notifikácie o pricházajúcich hovoroch či správach, ale môžete ich priamo v hodinkách aj osobne vybavovať – majú vlastný SIM slot, ktorý pobeží aj na rýchlej 4G sieti.

Pokiaľ ide o procesor, Kospet Brave dostali do výbavy čipset MTK6737 s taktom 1.2GHz. Ak máte vo svete inteligentnej techniky aký-taký prehľad, iste dobre viete, že to je viac, než čím sa môže píšiť množstvo ekonomických notebookov! Softvérovo sú hodinky vybavené Androidom v staršej verzii 6.0. I keď je to na tento typ zariadenia úplne postačujúce, parametrové skóre im to predsa len zbytočne kazí. Najmä aj vieme, že Kospet už do staršieho modelu Hope integroval o verziu novší softvér.

Kospet Brave sú nabité všemožnými fit meračmi, senzormi a notifikárotmi. Zmerajú vám tep, spočítajú kroky, odstopujú beh. Vďaka vodotesnej konštrukcii ich môžete používať aj na náročnejšie športové aktivity – napríklad aj na normálne plávanie.

Kospet Brave : Nabíjanie a I/O rozhrania

Batéria hodiniek Kospet Bave má kapacitu 620mAh. Aj pri aktívnom využívaní všemožných pripojení a funkcií by vám to malo pohodlne vystačiť až na 3 dni bez nabíjania. Kospet Brave nedisponujú NFC funkcionalitou. Nenájdete na nich ani slot na ďalšie rozšírenie pamäte, akurát už zmieňovaný Nano SIM slot na GSM/3G/4G karty. Hodinky majú štadardné GPS.

Technické parametre

SúčiastkaParametre
ModelKospet Brave
CPUMTK6737 1.2GHz
RAM2GB
ROM16GB (bez možnosti rozšíriť pamäť kartou)
OSAndroid 6.0
Displej1.3-palcov, IPS, AMOLED, 240 x 240 pixelov
Fotoaparátynie
SIM1 x Nano SIM
SieteTDD LTE: B38,B39,B40,B41
FDD LTE: B1,B2,B3,B5,B7,B8,B12,B17,B20
TD-SCDMA: B34,B39
WCDMA: 850/1900/2100MHz
GSM: 850/900/1800/1900MHz
JazykyMultilanguage
Vstupy a výstupyType-C
Batéria620mAh
Bluetooth4.0
Podpora formátovBMP,GIF,JPEG,PNG, MP4,MP3, RM
Rozmery balenia12.00 x 10.50 x 6.50 cm
Hmotnosť produktu0.067 kg
Obsah baleniaSmarthodinky, nabíjací kábel, skrutkovač, anglický manuál

 

Na záver

Kospet Brave sú o čosi jednoduchšie, ako ich predchodca – model Kospet Hope. I tak však ponúkajú viac než dosť na to, aby vás mohli dokonale uspokojiť – krásny a prémiovo pôsobiaci dizajn, množstvo funkcií, vodotesnosť, vlastný SIM slot so 4G a rýchly procesor + dostatok RAM-ky na to, aby ste si všetky tieto funkcie mohli aj naplno užívať. Ak práve niečo podobné zháňate, nepremeškajte možnosť získať Kospet Brave so super zľavou. Stačí kliknúť nižšie…

Prejsť ku Kospet Brave na GearBest