Nový fitnáramok Lenovo Cardio Plus HX03W spĺňa všetky základné potreby tých, ktorí chcú trochu nakopnúť v ceste za lepšou kondíciou zdravším životným štýlom. Výborne zapadnú do najrôznejších tréningových plánov a pohybových aktivít, pri ktorých vám pomôžu s meraním vášho srdečného tepu aj následným vyhodnocovaním vášho výkonu. Tento smartband zároveň mimoriadne dobre vyzerá, takže ho budete radi mať na ruke po celý deň.

 

 

Dizajn

Nový Lenovo Cardio Plus má nie len módny a trendový, ale tiež veľmi praktický dizajn. Jeho hranatý displej je v jednej línii s rovnako širokým vysokoelastickým remienkom, čím vytvára dokonale kompaktný a aerodynamický tvar. Jeho rozmery sú 28 x 1,8 x 0,8 cm. Pri cvičení vám teda nebude ani v najmenšom prekážať a obmedzovať vaše pohyby.

Telo zariadenia tvorí odolný plast a remienok je z TPE materiálu ktorý je na pokožke príjemný aj pri dynamických cvikoch, pri ktorých sa veľa potí. Náramok bude dostupný v čiernej, modrej, červenej a oranžovej verzii, vyberie si každý. Pre dokonalú univerzálnosť jeho využitia, nový smartband od Lenovo má tiež maximálny certifikát vodotesnosti IP68, ktorý je tiež zárukou, že doň neprenikne prach a ďalšie nečistoty.

Hlavným prvkom náramku Cardio Plus je jeho centrálna konzola s 0,96“ OLED displejom a dotykovým tlačidlom, ktoré vám umožní prechádzať menu a zvoliť si jednotlivé nastavenia a funkcie. Displej s rozlíšením 128 x 64 pixelov je pomerne ľahko čitateľný a zvoliť si môžete z viacerých možností zobrazenia pre interface zariadenia.

 

Špecifikácie a funkcie

V náramku je ukrytý procesor Nordic 52832, ktorý sa vyznačuje energetickou úspornosťou, rýchlosťou a spoľahlivým výkonom a je dokonale uspôsobený nepretržitému vyťažovaniu jeho Bluetooth modulu. Čip dopĺňa 64KB RAM a 128KB ROM. Pokiaľ ide o kompatibilitu, náramok pohodlne spárujete s akýmkoľvek zariadením s iOS 8.0 a vyššie a Android 4.4 a viac. WiFi pripojenie zariadenie neponúka, a tak budete musieť akýkoľvek prenos dát uskutočňovať cez Bluetooth (4.2). Spravovať takto získané dáta môžete následne v šikovnej aplikácii Lenovo Healthy.

Lenovo Cardio Plus vám umožní sledovať svoju kondíciu a zdravie viacerými užitočnými nástrojmi. Merač srdečného tepu či monitor kvality spánku vám poskytnú cennú spätnú väzbu o vašom aktuálnom stave. Nájdete tu tiež ale, napríklad, anti-sleep mód, ktorý vás bude vibráciami upozorňovať, aby ste nezaspali, ak máte práve nočnú službu, alebo šoférujete v noci. Praktickými upozorneniami vám náramok pomôže bojovať aj so sedavým životným štýlom. Dosiahnuté výsledky si môžete vyhodnocovať v športových štatistikách.

 

Náramok Lenovo Cardio Plus ale plní aj iné funkcie, a to vďaka svojim inteligentným notifikáciám. Jemnými vibráciami a zobrazením čísla volajúceho vás upozorní na prichádzajúci hovor, zvolené údaje či športové výsledky vám umožní tiež posielať priamo na váš Facebook či iné sociálne siete. Nastaviť si môžete až 5 rozličných alarmov pre rôzne upozornenia. Slovenských užívateľov síce nepoteší ovládaním ich rodnej reči, pri základných znalostiach angličtiny, nemčiny ču ruštiny si však s ním hravo poradíte.

Zabudovaná batéria má kapacitu 85mAh, úspornému procesoru to stačí na celých 7 dní v standby režime. Nabíjanie prebieha pomocou USB portu, ktorý je zabudovaný v jeho remienku. Nabíjanie trvá asi hodinu.

Najdôležitejšie vlastnosti

  • Pekný kompaktný dizajn a odolné materiály

  • Vodotesný s certifikátom IP68

  • Výkonný a energeticky úsporný procesor

  • Množstvo funkcií pre zdravý životný štýl

  • Praktické notifikácie

 

Na záver

Fitnáramok Lenovo Cardio Plus HX03W je skvelou voľbou pre tých, ktorý chcú univerzálny a kvalitný smartband za výhodnú cenu. Má množstvo funkcií pre aktívnych športovcov, ale oceníte ho aj pri každodenných aktivitách či v práci, keďže disponuje aj funkciou inteligentných upozornení. Jeho plná cena je 25.95 EUR, čo je pre takéto všestranné zariadenie viac než dobré. GearBest však náramok tento týždeň promuje za skvelú predpredajovú cenu €16.49, čo jeho kúpu robí ešte výhodnejšou. Desiatka najrýchlejších ho denne od 9:00 UTC dokonca môže až do 5. marca získať už za neuveriteľných 9.99 dolárov! 

Prejsť na GearBest k LENOVO CARDIO PLUS HX03W