smart lampa

O čo ale ide? Lifesmart LS160 je geometrická SMART lampa spárovateľná aplikáciou v telefóne. Ale čo robí z tohto svetla alebo lampy ak chcete niečo výnimočné? Tak to sa dočítate o niečo nižšie. Samozrejme smart lampu kúpite na našom eshope Gearbest.

Jednoduchý dizajn a niečo navyše.

Lifesmart LS160 smart lampa

Lifesmart LS160 smart lampa ma naozaj jednoduchý dizajn, šesťhran v ktorom sú ukryté farebné LEDky. To, čím je ale výnimočné toto svetlo je, že ho viete skladať z blokov ako LEGO. Rôzne tvary a rôzne farby, ktoré viete takto docieliť. Podporuje až 16 miliónov farieb. Vtip je v tom, že každý z týchto blokov ma na každej zo šiestich strán päť pinový vstup, do ktorého viete nasunúť ďalší a ďalší blok až niekoľko desiatok.

Balenie a ako to vlastne funguje

smart lampa

 

Vybrať si môžete z dvoch možností. Lifesmart LS160 Smart lampa sa predáva v balení s troma svetelnými blokmi alebo v balení s piatimi. V balení nájdete okrem svetiel aj základňu, čiže stojan, na ktorý viete uložiť svetlá a stavať z nich rôzne tvary. Ako poslednú vec v balení nájdete aj kábel resp. Komunikačnú hlavicu, ktorá umožňuje z jedného z týchto blokov urobiť wifi prepojenie medzi svetlom a telefónom. Takisto na tejto hlavici sa nachádza dotykové tlačidlo na spárovanie s telefónom, resetovanie alebo na zmenu schémy či vypnutia. Napájanie tohto svetla je možné z akéhokoľvek USB portu či už je to TV, PC alebo zástrčka.

Aplikácia

smart lampa

Aplikácia obsahuje takmer nekonečné množstvo kombinácií či už farebných alebo schématických. Umožňuje nastaviť si časovač, kedy sa ma lampa zapnúť alebo vypnúť. Ďalšou skvelou možnosťou je urobiť zostavu a naprogramovať rôzne svetlá a prideliť im inú farbu. Lifesmart LS160 smart lampa ma aj skvelú možnosť miešať svetlo podľa okolitého zvuku. Takže ak budete spievať alebo púšťať hudbu, tak toto geometrické svetlo bude miešať farby ako ekvalizér.

Video ukážka

 

Doprava

Ako dopravu odporúčame zvoliť Priority line. Návod ako funguje doprava na Gearbest nájdete tu. Tá je za cenu len niekoľko pár centov. A kedže kombinácia 3ks balenie stojí niečo vyše 30€ a kombinácia s 5ks stojí okolo 50€ tak doprava Priority Line vám zaručí, že nebudeete platiť pooplatky za doručenie 🙂

Kúpiť Lifesmart LS160 SMART lampu na Gearbest