Už ste isto niekedy počuli, že jedného dňa budú všetku prácu za vás robiť roboty. A týka sa to aj domácností. Dnes síce máme v domácnostiach plno automatických systémov a niektoré sa hrdo pýšia názvom “robot,” no ešte stále potrebujú veľké množstvo našej práce.

Mixér sa sám nezapne, do odšťavovača potrebujete ovocie ošúpať a umývačka tiež potrebuje, aby ste tam riad vložili a vytiahli. O práčke, ktorá sa síce volá automatická, ale tiež vyžaduje kopu našej energie, ani nehovoriac.

Zďaleka jediným plne autonómnym systémom, ktorý v bežných domácnostiach nájdete je robotický vysávač.  Relatívne malá kruhová vec, ktorá si jazdí po byte a vy sa nemusíte starať absolútne o nič. Jediná vec, ktorá funguje úplne samostatne už dnes.

Robotický vysávač

Robotický vysávač

Prečo áno a prečo nie?

Automatický vysávač má niekoľko zásadných výhod:

  • Pracuje úplne samostatne,
  • Povysáva aj tam, kam sa bežne nedostanete,
  • Nemusíte sa báť ho nechať zapnutý, kým ste mimo domova,
  • Nepotrebujete k nemu žiadne špeciálne znalosti,
  • Nastaví ho každý.

Nevýhodu sme našli len jedinú:

  • pomerne vysoká cena.

Skutočne dostupná cena

Letmý pohľad do kamenných predajní či online obchodov vás naozaj môže mierne vystrašiť – to je jasné. Ponuky bežných obchodov s domácimi spotrebičmi ponúkajú robotické vysávače za stovky eur. A to si naozaj nevie dopriať každý. Navyše, pri lacnejších verziách narazíte na nedostatok náhradných dielov a filtrov, čo robí kúpu lacnejšej verzie veľmi nerozumnou.

My ale máme riešenie – rovnako výkonné robotické vysávače ponúka Gearbest za zlomok bežnej ceny v iných predajniach. Okrem toho Gearbest ponúka aj náhradné diely a filtre, ktoré môžete dostať za zvýhodnené ceny.

Robotizujte svoje vysávanie ihneď

Niet lepšieho spôsobu ako sa presvedčiť o výhodách robotického vysávača od Gearbest, než začať ho používať. Ten pocit, že môžete odísť do práce a vrátite sa do povysávaného bytu a pritom sa nemusíte absolútne ničoho obávať, je na nezaplatenie.

Ľudia, ktorí používajú robotický vysávač, patria k rôznym skupinám pokiaľ ide o príjem, náboženstvo, rodinné zázemie, čokoľvek. Dovoliť si ho môže totiž každý. Čo majú títo ľudia spoločné, je spokojnosť so svojou voľbou. A povzdych, že si tohto úžasného pomocníka nezaobstarali ešte skôr。