Gearbest už o niekoľko dní oslávi 5. narodeniny. Okrem množstva zliav, výpredajov a súťaží, pripravil si pre svojich zákazníkov aj druhé kolo obľúbeného progresívneho predpredaja. Pre tých, ktorí tento typ akcie ešte nepoznajú, je to systém nákupu, pri ktorom zákazník za objednávku platí v dvoch kolách. Prvé tvorí depozit, s ktorým ušetrí až desaťnásobok zaplatenej sumy. Druhým kolom platby je vopred stanovený doplatok.

V konečnom dôsledku tak zákazník získa hneď dve výhody – nákup si rozdelí na dvakrát, takže si ho môže dovoliť aj vo chvíli, keď ešte na plnú cenu tovaru nemá k dispozícii dostatok prostriedkov. Na rozdiel od splácania spotrebičov, ako ho poznáme z kamenných obchodov, však tentokrát splácaný tovar nepreplatíte, ale ešte na ňom aj parádne ušetríte. V tomto článku vám všetko podrobne vysvetlíme… 🙂

Pravidlá

  • 1. Platby za produkty v progresívnom predpredaji sú rozdelené na dve časti: úvodný depozit a konečný doplatok.
  • 2. Pre ešte väčšiu úsporu, Gearbest ponúka navýšenie depozitu – je to bezplatný bonus, ktorý váš úvodný depozit automaticky navýši. Konkrétne navýšenie je individuálne a jasne uvedené pri každom akciovom produkte.
  • 3. Úhrada konečného doplatku je časovo limitovaná – musí byť dodržaný presný časový rámec, kedy je možné doplatok uhradiť.
  • 4. V prípade, že doplatok nebude v stanovenom termíne uhradený, objednávka bude zrušená a úvodný depozit prepadne.
  • 5. Na úhradu konečného doplatku nemôžete uplatniť svoje Gearbest body ani kupóny. Môžete však úhradu vykonať rôznymi platobnými formami – napríklad aj offline platbou klasickým prevodom.
  • 6. Gearbest si vyhadzuje právo na úpravu týchto platobných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok, obráťte sa na zákaznícky servis na stránke https://support.gearbest.com/ .
  • 7. Finálna cena uvádzaná pri produktoch je celková suma, ktorú za produkt zaplatíte, teda obsahuje už úvodný depozit aj konečný doplatok.

NÁZORNÝ PRÍKLAD: Cena: 100€ (5€ depozit ušetrí 10€). Konečný doplatok: 85€=100-10-5. Takže finálna cena: 90€=85+5 (Poznámka: táto schéma a zvýhodnenie platí len pre samotnú cenu produktu. Akékoľvek poštovné, poistné, daňové či colné doplatky budú započítané navyše).

Znásobte si svoj depozit v progresívnom predpredaji na Gearbest hneď teraz!

Čo všetko môžete v tejto akcii nakúpiť?

Produkty, na ktoré táto špecifická akcia platí, sú limitované – vyberať si môžete len zo špeciálneho katalógu. Buďte však bez obáv – obsahuje desiatky najrôznejších bestsellerov a vychytáviek od populárnych smartfónov cez domáce spotrebiča až po osvetlenie, pracovné náradie či 3D tlačiarne. Ako si vyberať najvýhodnejšie produkty? Nepísaným pravidlom akcie je, že čím vyššia je pôvodná cena produktu, tým viac na ňom v akcii môžete ušetriť. Za parádny Microsoft Surface Pro 6 (tablet a pc 2 v 1) , napríklad, v akcii ušetríte pri depozite necelých 9 eur až vyše 80 eur. Nerozbitný smartfón Ulefone Armor X zase vďaka depozitu 4.45€ môžete mať lacnejšie o 21.36€.

Nech už si z bohatej ponuky akciových produktov vyberiete čokoľvek, nezabudnite si svedomito poznačiť čas a výšku konečnej splátky za váš tovar – a následne tieto podmienky, samozrejme, splniť. Predídete tak nepríjemnostiam a zaistíte, že pre vás táto originálna platobná schéma bude skutočne mimoriadne výhodná. Želáme príjemné nakupovanie!

 

Objavte kompletný katalóg produktov zahrnutých do akcie!