Alfawise V8S Pro

Alfawise V8S PRO je robotický vysávač, ktorý je oproti svojmu predchodcovi Alfawise V8S úplne iný. A s cenovkou rozhodne poteší.

Tento robotický vysávač ma štyri kľúčové funkcie:

  • Vysáva
  • Mopuje
  • Ovládanie aplikáciou v telefóne
  • Hlasové ovládanie

Ale pekne po poriadku. Balenie

Alfawise V8S Pro

Balenie oproti predchodcovi narástlo, za čo vďačí Alfawise V8S Pro najmä možnosti mopovania. Takže tam nájdete nádrž na vodu (350ml), nádrž na suchý odpad (600ml!), Čistiaca metlička (skvelá vec na čistenie hlavnej metličky a odstránenie vlasov), 4 náhradné menšie metličky, 2x HEPA filter, mopovacia handrička, 2AAA batérie (do ovládača), Ovládač (s možnosťou časového harmonogramu vysávania), dokovacia stanica a EU adaptér.

Výkon

Alfawise V8S Pro

Výkonu ma Alfawise V8S Pro na rozdávanie. V tejto cenovej relácií ide o špičku na trhu v pomere cena a kvalita. Vysáva až do výkonu 1800Pa a automaticky prispôsobuje svoj výkon terénu, v akom sa pohybuje. Aj napriek nesmiernej sile je udržaná hlučnosť len na 65 dB. Alfawise V8S Pro obsahuje niekoľko vylepšení aj v oblasti snímačov. Nájdete tu EPSON gyroskopicku navigáciu, ktorá pomáha chytrému vysávaču lepšie “čítať” miestnosť čo zabezpečí budúce rýchlejšie povysávanie miestnosti. Taktiež je chytrý vysávač od Alfawise vybavený aj niekoľký infračervenými snímačmi. Nechýba vyhýbanie sa prekážkam, skodiskám, pred ktorými dokonale zabrzdí.

Ovládanie

Alfawise V8S Pro

Batéria

Na jedno nabitie dokáže pozametať alebo pomopovať až 150 metrov štvorcových. Batéria ma kapacitu 2500 mAh, a pri poklese batérie pod 20% sa automaticky vráti nabiť aby potom mohol povysávať.

Cena

Cena je na našej stránke uvádzacia a stanovená na 161€. Táto cena je skvelá a rozhodne stojí za to, konkurencia s podobnými parametrami stojí rádovo aj o viac ako 100€.

Doručenie

O doručenie sa postará Priority Line, ktorá je zákaznikmi overená služba. V tomto prípade zákazníci neplatia poplatky za doručenie. Štandartná doba doručenia je 3 týždne.  Alfawise V8S Pro sa odosiela po 6 máji.  Ak si nie ste istý ako funguje doprava pozrite sa na náš návod tu.

 

 

Prejsť k Alfawise V8S Pro na GearBest