GearBest peňaženka je bezpečná a praktická pomôcka, s ktorou bude váš nákup z Číny ešte jednoduchší a pohodlnejší. Pomôže vám mať o svojich platbách na GearBest vždy dokonalý prehľad. Všetky detaily svojich transakcií v nej nájdete pekne pokope. Pokiaľ ste sa s ňou ešte osobne nezoznámili, prinášame vám prehľad najdôležitejších výhod a možností, ktoré vám ponúka.

Praktická a prehľadná

GearBest peňaženku máte vždy po ruke. Stačí sa prihlásiť na svoj GearBest účet a v menu “My account” (môj účet) v pravom hornom rohu kliknúť na “GB wallet” (GB peňaženka).

Absolútne prehľadný a priateľský je aj jej obsah – tri základné priečinky zobrazujú aktuálny stav vašej peňaženky, históriu vašich transakcií a možnosti spravovania, ako je, napríklad, nastavenie prístupového hesla.

Žiadny problém nebudete mať ani pri platbe z peňaženky. Stačí pri nákupe pokračovať k “pokladni” (Proceed to Checkout) a GearBest vám automaticky ponúkne možnosť využiť prostriedky z peňaženky.

Rýchla a pohodlná

Peňaženku využijete najmä v prípade, ak sa rozhodnete požiadať o refundáciu. Je to primárny smer, kam bude GearBest v takýchto situáciách posielať naspäť vaše prostriedky. A takýto prevod je vždy aj najrýchlejší. Refundáciám do GB peňaženky sa GearBest venuje prioritne. Prevod tiež nezdržujú prieťahy pri komunikácii s externou bankou či inou spoločnosťou. Peniaze sa preto vo vašej GB peňaženke objavia už v priebehu 1 až 2 dní a ihneď ich môžete využiť na ďalší nákup v e-shope. Môžete, samozrejme, požiadať, aby boli prostriedky prevedené naspäť na váš klasický, alebo PayPal účet. Ak si ich však ponecháte na GearBest účte a použijete ich odtiaľ, získate viacero zaujímavých výhod (nižšie).

Bezpečná

GearBest svojim zákazníkom ponúka pestrú paletu moderných a populárnych platobných metód (viac sa o nich môžete dočítať tu). GearBest peňaženka bezpečnosť vašej elektronickej transakcie posúva ešte o úroveň vyššie. Pri platbe z prostriedkov vo vašej GB peňaženke sú vaše platobné informácie vždy 100% chránené. Jedinú informáciu, ktorú budete pri platbe musieť uviesť, je prístupové heslo, ktoré si sami nastavíte. Žiadne čísla účtov a kariet, žiadne bezpečnostné kódy a podpisy. Pred akýmkoľvek elektronickým útokom ste nepriedušne chránený.

S bonusovou úsporou

Za každú refundáciu do vašej GB peňaženky dostanete navyše aj bonusové GearBest body. A to hneď dvojnásobok sumy, ktorú vám GearBest do peňaženky vracia! Za 10 dolárov tak, napríklad, dostanete navyše aj 20 GB bodov, pričom každých 50 bodov vám pri vašom ďalšom nákupe ušetrí 1 dolár (asi 89 eurocentov).  Váš ďalší nákup s prostriedkami z GB peňaženky tak bude ešte lacnejší. Viac sa o GearBest bodoch a o tom, ako ich zbierať a uplatňovať dočítate tu.