Či už ste kutilom z presvedčenia, alebo z donútenia, prax vás veľmi rýchlo naučí, že niet nad spoľahlivé a kvalitné náradie. S kompletnou a univerzálnou výbavou dokážete opraviť, vylepšiť či renovovať prakticky čokoľvek. A v porovnaní s nájomnými profesionálmi na tom tiež slušne ušetríte. Aby ste však ušetrili aj na samotnom náradí, skúste si ho vybrať z bohatej ponuky e-shopu GearBest. Inšpiráciu v podobe piatich tipov vám prinášame v nasledovnom článku.

Wowstick – nenápadná pomôcka, ktorá si “wow” v názve zaslúži

Elegantný hliníkový nástroj na prvý pohľad vyzerá ako luxusnejšie pero. V skutočnosti je to však mimoriadne šikovný a sofistikovaný elektrický skrutkovač, s ktorým sa každá vaša kutilská úloha stane vítanou príležitosťou použiť ho.

Wowstick A1 môžete používať v manuálnom aj automatickom móde. Na prácu vám posvieti zabudovaným bodovým LED osvetlením, dodáva sa hneď s celou desiatkou praktických koncoviek. Jeho Li-ion baterku nabijete doplna za príjemných 30 minút, slúžiť vám následne bude 5 až 6 hodín nepretržitého chodu. Súčasťou balenia je aj šikovná magnetická podložka na stabilizáciu skrutiek. Keď ho raz vyskúšate, vaše staromódne skrutkovače si môžu začať baliť kufre…

Wowstick A1 v elegantnom balení s kompletným príslušenstvom aj viacjazyčným manuálom kúpite na GearBest UŽ ZA  €82,06!

Prejsť k nákupu na GearBest

Šetrný aj nekompromisný. Ručný vysávač zahladí stopy vašej práce

Zaprášené klávesnice, reproduktory, interiéry áut, pracovne a dielničky pokryté hoblinami či iným nepoddajným neporiadkom. Na to všetko – a ešte oveľa viac – môžete využiť šikovný a výkonný ručný vysávač Stanley STBT600-A9.

Na rozdiel od útlocitnejších bytových verzií, tento ručný vysávač pre kutilov sa nezľakne ani tej najhrubšej špiny. Zároveň je však mimoriadne citlivý a precízny aj pri čistení chúlostivej elektrotechniky. Má 600 W a s prázdnou nádržou dokáže pracovať až rýchlosťou 16000 otáčok za minútu. Skvelé využitie si nájde v dome, ale aj v garáži. A je priam povinnou výbavou pre tých, čo doma chystajú niečo kutiť a prerábať. Viete o tom, že práca sa vždy naozaj skončí až keď sú po nej zametené všetky stopy :-)?

Šikovný ručný vysávač Stanley STPT600-A9 kúpite na GearBest UŽ ZA  €56,50!

Prejsť k nákupu na GearBest

Multifunkčný nástroj na brúsenie, leštenie a odstraňovanie hrdze

Neuspokojte sa s polovičnou robotou a doveďte vaše snaženie vždy až do dokonalosti. Vybrúste opracovávaný povrch do tej najhladšej podoby. Zbavte sa hrdze a iných nánosov, ktoré uberajú na kráse stále praktickým a funkčným predmetom. Naleštite zájdený povrch a darujte tak svojmu nábytku či zariadeniu nový život.

S každou z týchto úloh si poradíte s jediným praktickým pomocníkom – volá sa POWERACTION PS2816 a poradí si s najrôznejšími materiálmi, vrátane kovu. Pracuje rýchlosťou 15000 otáčok za minútu a váži len 1,3 kilogramu. A rovnako spokojní, ako s jeho výkonom, budete určite aj s jeho cenou.

POWERACTIOB PS2816 získate na GearBest UŽ ZA  €46,48!

Prejsť k nákupu na GearBest

Lepiaca pištoľ pre kutilov – milovníkov abstraktného umenia

A teraz niečo pre kutilov, ktorí si okrem funkčnosti potrpia aj na estetiku. Teda – žeby dámy kutilky…? V každom prípade ide o mimoriadne šikovnú a univerzálnu záležitosť. Mini lepiacu pištoľ, s ktorou si hravo poradíte s množstvom drobných opráv a vylepšení v domácnosti.

Proskit GK je lepiaca pištoľ z odolného plastu s dlhou životnosťou a krásnym pestrofarebným povrchom. Dokonale sadne do ruky, rýchlo sa zahrieva a s jej 1,2 metra dlhým káblom budete vedieť pohodlne pracovať, nech už má váš projekt akýkoľvek cieľ a povahu. Súčasťou balenia sú aj dve 7,2mm lepidlové tyčinky. Ďalšie si už iste zvládnete zadovážiť aj sami.

Lepiacu pištoľ Proskit GK-325G vo veselom abstraktnom prevedení nájdete na GearBest UŽ ZA  €10.03!

Prejsť k nákupu na GearBest

Pre kutilov aj profíkov – francúzsky kľúč s obojstranným využitím

Multifunkčný, metrický, obojstranný francúzsky kľúč z kvalitnej oceľovej zliatiny iste poteší aj profesionálneho inžiniera. Čo potom ešte takého amatérskeho nadšenca?

Nehrdzavie, má špeciálnu protišmykovú úpravu a až 23 rôznych rozmerov. Nech si spomeniete na ktorýkoľvek neduh vašej domácnosti, na otázku, či si s ním tento geniálny pomocník poradí, je odpoveď určite “áno”. Pozor, od momentu, kedy ho kúpite, sa už nikdy nebudete môcť pred manželkou vyhovárať, že na tú či onú úlohu nemáte potrebné vybavenie!

Francúzsky kľúč 23 v 1 z prémiových materiálov môže byť váš pri nákupe na GearBest UŽ ZA  €23,67!

Prejsť k nákupu na GearBest