Smartfón je síce skvelá vec, no aby ste z potenciálu tejto „čarovnej skrinky“ dokázali vytĺcť naozaj maximum úžitku, potrebujete k nemu tiež najrôznejšie príslušenstvo. Ochranné kryty a obaly, nabíjačky a dátové káble, držiaky, stojany či power banky… Nezriedka sa stane, že súčet ceny kompletného vybavenia k vášmu mobilu dokáže aj prekonať jeho vlastnú cenu. Ako na príslušenstve k smartfónom ušetriť? Využite práve prebiehajúci výpredaj na GearBest a môžete mať desiatky užitočných mobilných doplnkov a vychytávok až o polovicu lacnejšie.

Prinášame vám náš redakčný výber toho najzaujímavejšieho a najvýhodnejšieho, čo tento výpredaj ponúka. Stačí kliknúť na produkt, ktorý vás zaujal – odkaz vás prenesie priamo do e-shopu a môžete objednávať. Prezrite si však aj kompletný zľavový katalóg. Možno nájdete niečo, čo sme opomenuli 🙂

Okrem klasických percentuálnych zliav nájdete v tomto výpredaji aj špeciálne množstevné zľavy. Ak kúpite 2 produkty z tejto kategórie, dostanete ich o 20 percent a ak 3 tak dokonca o 30 percent lacnejšie. Tieto produkty označujeme príslušnou značkou, aby ste mali vo všetkom na prvý pohľad jasno. Pre väčšiu prehľadnosť tiež naše tipy rozdeľujeme do kategórií. Tak šťastný lov!

Qi nabíjačky

Power banky

Stojany a držiaky

Ochranné sklá