Ako už v GearBest býva dobrým zvykom, ku každej veľkej výpredajovej akcii patrí aj uvedenie nejakého celkom nového modelu inteligentnej techniky. Inak to nie je ani v prípade práve prebiehajúceho nákupného festivalu 11.11 – a premiéra je to skutočne príhodná. Nové smarthodinky UMIDIGI Uwatch sú, totiž, svojou nízkou cenou a univerzálnym využitím ako stvorené pre podarovanie vašim blízkym k blížiacim sa Vianociam. Ak vám bude priať šťastena, môžete si ich až do 14. novembra 2018 uloviť len za 11.11 dolárov! Akcia platí pre 15 najrýchlejších denne vždy od 9:00 UTC (11:00 nášho stredoeurópskeho času). Tí “menej šťastní” môžu využiť stále super výhodnú uvádzaciu cenu €22.02 (-41%).

UMIDIGI Uwatch : Konštrukcia a displej

UMIDIGI Uwatch sú jednoduché, ale veľmi elegantné a vkusné náramkové smarthodinky. Môžete sa sami rozhodnúť, či chcete verziu s oceľovým, alebo silikónovým náramkom, a tak hodinky vždy dokonale zapadnú do vášho životného štýlu a outfitu. Materiály v oboch prípadoch pôsobia solídne a prepracovane. Rovnako dobrý dojem vzbudzuje aj telo samotných hodiniek, ktoré je komplene vyrobené pomocou CNC technológií z odolného jednoliateho kovu bez plastových detailov.

Dominantou hodiniek je 1.33″ okrúhly OLED displej, ktorý má vďaka 2.5D zakrivenému sklu veľmi peknú viditeľnosť aj pri pohľadoch z bočných uhlov. Sklo je tvrdené a odolné voči škrabancom, zaručuje teda hodinkám dlhú životnosť. Dotykový displej je kapacitný a dizajn či formát zobrazovania digitálneho ciferníku si môžete nastaviť sami podľa vlastného vkusu a preferencií. Smarthodinky UMIDIGI Uwatch sú tiež vodotesné.

UMIDIGI Uwatch : Špecifikácie a funkcie

UMIDIGI Uwatch sú smarthodinky s univerzálnym využitím. Spárujte ich so svojim smartfónom a môžete na ne dostávať push notifikácie o všetkých dôležitých udalostiach vo vašom telefóne či na sieťach. Aktivujte jeden zo športových režimov a dokážete precízne trackovať svoje výkony. Alebo porovnávať tréningy, aby ste videli vlastné zlepšovanie. Nechýbajú ani funkcie pre zdravý životný štýl, ako je monitorovanie srdečného tepu či spánkový monitor. Najlepšie budú hodinky fungovať spoločne s appkou Da Fit. Tá je, rovnako ako hodinky, kompatibilná s Androidom aj Apple zariadeniami.

Uwatch sú pomerne jednoduché smarthodinky z ekonomickej triedy. Nemajú teda samostatný SIM slot a aj ich pamäťová kapacita je pomerne skromná. Nenájdete tu NFC, ani fotoaparát či iné bonusové funkcie prémiovejších kúskov. Na účely bežného sledovania športových výkonov a neustáleho spojenia so svetom cez notifikácie sú však Uwatch od UMIDIGI viac než dostačujúce.

UMIDIGI Uwatch : Nabíjanie a konektivita

UMIDIGI Uwatch hodinky sa nabíjajú cez priložený kábel a ich 180mAh batéria zaručuje v standby režime až 25 dní života bez nabíjania.

Hodinky nemajú vlastný SIM slot a ani WiFi modul. Spojenie teda prebiehavýlučne cez Bluetooth. Spárujete ich pohodlne s Android aj iOS zariadeniami.

Technické parametre

SúčiastkaParametre
ModelUMIDIGI Uwatch
ČipsetNRF52832
RAM64K
ROM512K
Vodotesnosťáno
Displej 1.33-palcov, 240 x 240 pixelov, 2.5D sklo, kapacitný OLED displej
Fotoaparátynie
SIMnie
KompatibilitaAndroid, iOS
JazykyMultilanguage
Nabíjaniecez priložený kábel
Batéria180mAh (nabíja sa asi 3 hodiny, standby výdrž 25 dní)
Bluetooth4.0
FunkcieMeranie tepu, spánkový monitor, notifikácie, športové módy
Rozmery23.00 x 4.38 x 2.20 cm
Hmotnosť0.0600 kg
Obsah baleniaSmarthodinky, nabíjací kábel, viacjazyčný manuál

 

Na záver

UMIDIGI Uwatch nasadil do trhového boja ako lacnú, no spoľahlivú a vkusnú alternatívu k drahým konkurenčým modelom. Pokiaľ vás teda dosiaľ odrádzal od nákupu smarthodiniek obmedzený rozpočet, alebo len, skrátka, nepotrebujete všetko, čo drahšie modely ponúkajú, Uwatch hodinky by vaše požiadavky mali spĺňať. Stačí sa rozhodnúť, či chcete kovové, alebo silikónové…

Prejsť k UMIDIGI Uwatch na GearBest