Drahí naši priaznivci a zákazníci! Leto je už za rohom a my pre vás, ako každý rok o tomto čase, opäť máme pripravené tie najhorúcejšie zľavy pod slnkom! Kde ich nájdete? Kde inde, než v e-shope GearBest. Väčšina z vás sa už iste v týchto dňoch pripravuje na ťažko zaslúžený relax na vašich vytúžených dovolenkách. Ešte predtým však určite stihnete vyťažiť čo najviac z nášho letného megavýpredaja 6.18, ktorý štartuje už o niekoľko málo dní…

Veľký polročný výpredaj GearBest 2018

Veľký polročný výpredaj 2018 – časový harmonogram:

  • 17. jún 15:00 – 25 jún 15:00 UTC: Zahrievacie kolo s našim Majstrovským výpredajovým výkopom nie len pre futbalových fanúšikov.

  • 25. jún 15:00 – 2. júl 15:00: Wow, je to tu! Najbrutálnejšie zľavy vrcholia a vy môžete pri nákupe ušetriť aj viac než 50 percent!

  • 2. júl 15:00 – 9. júl 15:00 UTC: Posledná šanca vyťažiť z bláznivého polročného výpredaja na GearBest maximum!

Veľký polročný výpredaj GearBest 2018

Veľký polročný výpredaj na GearBest, to je aj…

Aby Veľký polročný výpredaj nebol len nejakým monotónnym vrecom plným zliav, pripravil si pre vás GearBest mnoho pestrých a hravých spôsobov, ktoré vám umožnia zorientovať sa v zľavách zábavnou formou a nechať sa nimi možno aj trochu príjemne prekvapiť…

  • Nákupný poradca: Pomôže vám zorientovať sa vo všetkých zľavách a akciách a nájsť medzi nimi presne to, čo hľadáte!

  • Špeciálne trojité zľavy: Ušetrite 10 dolárov na nákupe každého z troch produktov podľa vlastného výberu. Ponuka je obrovská!

  • “Lucky Bags” – Mačky vo vreci: Obľúbené tajomné balíčky sú späť! Nakúpte ich už od 0,99 dolárov a nechajte sa prekvapiť!

  • Parádne akciové doplnky: Doplaťte k vášmu nákupu 2.99 dolárov a vyberte si z bohatej ponuky skvelých doplnkov s oveľa vyššou hodnotou! 

Veľký polročný výpredaj prináša aj súťaže!

Máte radi súťaže? Veľký polročný výpredaj GearBest má niečo aj pre vás. Zahrajte si Veľký futbalový rozstrel a nechajte sa odmeniť parádnym 4G phabletom OnePlus6, ktorý je hlavnou cenou v súťaži! Alebo roztočte Majstrovské koleso šťastia, v ktorom na víťazov čaká celá plejáda šialených cien – nechýba medzi nimi ani parádna 3D tlačiareň! 

Obe súťaže potrvajú od 20. júna 7:00 UTC do 2. júla 7:00 UTC. Prekliknúť sa k nim môžete aj cez nasledovné obrázky. Veľa šťastia v hre!

A to je všetko? Ani zďaleka!

Výhodné zľavy na GearBest počas nasledujúcich troch týždňov čakajú na každého. Veľký polročný výpredaj ponúka až 40% zľavy na trendy lifestylové doplnky, širokú plejádu najrôznejšej ultra-modernej elektroniky či skvelých mobilných zariadení od popredných výrobcov.

Špeciálnou odmenou za vašu priazeň nášmu e-shopu je automatické zapojenie každého nákupu v hodnote od 80 dolárov vyššie do súťaže o veľké letné prekvapenie! Akcia však platí len pre prvých 1,500 objednávok spĺňajúcich dané podmienky, preto neváhajte a ponorte sa do skvelých zliav čo najskôr. Veľký polročný výpredaj na GearBest štartuje už 17. júna!

Prejsť na Veľký polročný výpredaj GearBest