Vianoce už klopú na dvere! Ste na ne pripravení? Tým najlepším vianočným darčekom, ktorý môžete podarovať, je vaša láska. Sme si však istí, že vaši najbližší určite nepohrdnú ani novým smartfónom, inteligentnými hodinkami, robotickým vysávačom a ďalšími elektronickými vychytávkami 😉 . Pripravili sme pre vás rozsiahly výber najlepších tipov na vianočné darčeky pre vašu rodinu, partnerku / partnera či kamarátov. A aby tie nákupy boli o čosi zábavnejšie, pridali sme aj parádne zľavy až do 60%! Nezabúdajte na to, že čím skôr darčeky nakúpite, tým pokojnejší môžete byť, že k vám dorazia v dostatočnom predstihu pred Vianocami. Želáme vám príjemné nakupovanie – a krásne zimné sviatky!

Na GearBest máme v súčasnosti toľko produktov, že by vám ich detailné preštudovanie zabralo najmenej dva týždne. Dali sme teda dokopy sprievodcu vianočnými nákupmi, ktorý vám cestu k tým najlepším a najvýhodnejším darčekom výrazne skráti aj zjednoduší. Nájdete v ňom, napríklad, vlajkovú loď  Honor 10 od Huawei, ktorá sa môže pochváliť bleskurýchlym procesorom, krásnym dizajnom aj kvalitným displejom s rozlíšením 2280 x 1080.  Na prvý pohľad vyzerá ako poriadne luxusný kúsok. Vy ho však teraz môžete mať už od €319.64 🙂 .

Ak hľadáte nejaký praktický darček do domácnosti, nikoho iste neurazíte vertikálnym vysávačom Xiaomi Roidmi. Hoci nejde o ultramoderný “smart” model, vďaka štvornásobnému filtračnému systému a mocnému digitalizovanému motoru ide stále o mimoriadne užitočného a inovatívneho pomocníka. Skvelé na ňom je najmä to, že vás nezväzuje káblami – má batériu, ktorá vydrží až 55 minút vysávania na jedno nabitie! Na okamžitú objednávku stojí €369.38. Ak máte dostatok času aj trpezlivosti, môžete ho mať aj lacnejšie v predpredaji v EU skladoch, ktoré práve čakajú na jeho naskladnenie.

No a nezabúdajte ani na vianočnú atmosféru – nič ju nevyčaruje lepšie, ako smartžiarovka Yeelight, ktorá dokáže vykúzliť až 16 miliónov farebných odtieňov! V akcii ju teraz môžete mať už za €16.87, a to priamo z EU skladov GearBest.

Vianočných darčekov za skvelé zľavnené ceny nájdete na GearBest naozaj stovky. Vybrali sme teda pre vás aspoň pár highlightov z najobľúbenejších kategórií:

Tablety

TV Boxy

Projektory