Hľadáte super odolné smarthodinky s dobrou výdržou baterky? Čínsky šecialista na inteligentné hodinky No.1 práve na trh uvádza horúcu novinku – zaujímavý model F6, ktorý by tieto požiadavky mal dokonale spĺňať. Tieto hodinky majú certifikát vodotesnosti IP68, množstvo trendových funkcií aj veľkú 350mAh baterku, ktorá ich udrží pri živote až skvelých 50 dní na jediné nabitie. Od 22. do 29. januára môžete tieto smarthodinky získať v exkluzívnom predpredaji na GearBest za parádnu cenu $14.99, čo nie je ani polovica bežnej ceny, za ktorú sa budú predávať!

 

Čo vás čaká v exkluzívnom predpredaji na GearBest

  • Bleskový výpredaj: od 22. do 29. januára cena smarthodiniek No.1 F6 pre všetkých záujemcov klesne na $27.99 (po prepočte by to malo byť zhruba 23 eur).

     

  • Pre najrýchlejších: pas predpredajového týždňa je pre najrýchlejších záujemcov denne od 9:00 UTC pripravených vždy po 10 kusov hodiniek No.1 F6 za neprekonateľných $14.99 – teda asi 12.30 eur, čo nie je ani polovica z bežnej predajnej ceny 34.37 eur.

     

  • Zvýhodnené doplnky: Pri kúpe smarthodiniek No.1 F6 v rámci predpradajového promo týždňa, získavate skvelú zľavu na kompatibilné bezdrôtové bluetooth slúchadlá Excelvan C6. Miesto bežnej ceny $10.48 si ich môžete dokúpiť len za $5.99 .

     

No. 1 F6: Prehľad funkcií a vlastností

Pokiaľ ide o dizajn, smarthodinky No.1 F6 sú v dokonalej zhode s predpokladaným účelom svojho využitia – sú masívne, odolné, skôr športové než elegantné. Sú pripravené na použitie v outdoorových podmienkach a bez problémov zapadnú aj do toho najaktívnejšieho životného štýlu. Okrúhly ciferník je upevnený na remienok z TPU, uzatvára sa pomocou kvalitnej oceľove pracky. Silikónové telo samotných hodiniek s certifikátom IP68 je zárukou, že sa k chúlostivému vnútru nedostane žiadna tekutina ani nečistoty. Výrobca tiež uvádza, že hodinky odolávajú škrabancom, tlaku, nárazom aj korózii. Šetriť ich teda pri používaní určite nemusíte. Hodinky sú tiež schopné prevádzky aj v tých najextrémnejších podmienkach – od +70°až po -40°C.

Displej má 0.96” a ide o OLED s podporou dotykového ovládania. Okolo ciferníka je koncentrovaná aj štvorica hardvérových tlačidiel so základnými funkciami ovládania, ako je hore / dole / štart a stop. Pod displejom nájdete aj touch key pre voľbu medzi rozličnými módmi použitia.

Smarthodinky No.1 F6 poháňa procesor NRF51822 v kombinácii s 32KB RAM a 256KB vnútorného úložného priestoru. Čipset vyniká minimálnym odberom energie, zároveň ale poskytuje dostatočnú rýchlosť aj spoľahlivosť prevádzky. Úložný priestor nie je veľký, na bezpečné uchovanie kompletných fit dát z niekoľkých dní však celkom postačuje. Smarthodinky No.1 F6 kompatibilné s Androidovými aj IOS zariadeniami (od Android 4.4 / iOS 9.0 vyššie).

Pokiaľ ide o funkcionalitu, No.1 F6 sú outdoorové smarthodinky uspôsobené na použitie pri najrôznejších športových aktivitách, či už ide o baskebal, bicyklovanie, horolezectvo, plávanie, alebo beh. Funguje aj ako bežný fit smartband, keďže zaznamenáva a monitoruje aj váš spánok, srdečný tep a upozorní vás aj na vhodný čas na prechádzku v prípade, že to preháňate so sedavým spôsobom života. Naplno ich, samozrejme, môžete využiť aj ako komunikačný kanál. Vybavíte si s nimi telefonáty aj sms správy, alebo kontakt na sociálnych sieťach (Facebook,G-mail, Line, Skype, Twitter, atď.). F6 hodinky majú Bluetooth 4.0 konektivitu a využijete ich, napríklad, aj na diaľkové ovládanie fotoaparátu.

Hodinky No.1 F6 majú zabudovanú batériu s kapacitou 350mAh. V standby režime vydržia až 120 dní, pri bežnom používaní pokojne aj 50, a to na jediné nabitie. Nabíjajú sa cez USB kábel a dobitie baterky doplna trvá asi 2 hodiny.

Na záver…

No.1 F6 smarthodinky sú ideálnym doplnkom pre váš zdravší, aktívnejší a sofistikovanejší životný štýl. Pomôžu vám s manažovaním vašich športových aktivít, odsledujú za vás intenzitu a účinnosť jednotlivých výkonov aj celkovú kvalitu vašej kondície. Veľkým plusom je ich silná baterka, ktorá vás zbaví starostí s nabíjaním na dlhé týždne, čo je skvelé najmä ak vyrážate do prírody na dlhodobejší trek či výpravu. Ak vás hodinky zaujali, určite si nenechajte ujsť práve prebiehajúcu promo akciu na GearBest. Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie…

Prejsť k nákupu smarthodiniek No.1 F6 na GearBest