Oclean One od Xiaomi bola doteraz najsilnejšia a najvýkonnejšia sonická zubná kefka na trhu. Pre niektorých potenciálnych zákazníkov to bol však až pridrahý špás – a aj to je jeden z dôvodov, prečo v Xiaomi vytvorili jej nástupcu. Oclean SE však nie len stojí o čosi menej, ale aj vyzerá o čosi lepšie, štýlovejšie. A pokiaľ ide o výkon, za svojim predchodcom určite nezaostáva… Tento týždeň na GearBest prebieha predpredajová promo akcia, v ktorej si ju môžete zadovážiť za exkluzívnu cenu €42.51.

Čo vás čaká v exkluzívnom predpredaji na GearBest

 • Exkluzívna cena: Od 11. do 18. decembra GearBest ponúka kefku Oclean SE za exkluzívnu cenu €42.51, čo je zhruba 17-percentná zľava z plnej predajnej ceny

   

 • S kupónom ocleanSE$3 môžete získať ešte dodatočnú extra zľavu $3.

   

 • Darček zadarmo: Prvých 300 objednávok získa navyše ako darček náhradnú koncovku s kefkou v hodnote $5.37

   

Oclean SE: Prehľad funkcií a vlastností

 

Sonická zubná kefka Xiaomi Oclean SE sa dodáva v jednoduchom a kompaktnom cestovnom puzdre, ktoré na cestách určite oceníte. V balíčku sa nachádza kefka aj s kefkovou hlavicou a USB kábel. Dizajn kefky je veľmi podobný predchádzajúcemu modelu Oclean One, ale s drobnými obmenami. Dostupná je kefka tentoraz len v bielom prevedení. Všetky funkcie sú implementované v kľúčovom ovládacom bode na tele kefky. Oclean SE je certifikovaný na vodeodolnosť podľa IPX7, kefku teda možno naozaj celú bezpečne namáčať a vďaka špeciálnemu nano povrchu je dokonale odolná voči korózii aj pri dlhodobom používaní.

 

Kefku Oclean SE si môžete nastaviť presne podľa vašich potrieb – od 276K až po 40K vibrácií za minútu. Ukrýva v sebe vysoko-efektný magnetický levitačný motor BLCD. Je to skvelá voľba pre tých, čo so sonickou kefkou ešte nemaj žiadne skúsenosti a nevedia preto dobre posúdiť, aká intenzita vibrácií im bude vyhovovať. Tu si môžu vyskúšať celé spektrum!

Oclean SE je, samozrejme, nie len sonická, ale aj inteligentná kefka. Nastaviť si na nej môžete hneď 12 komplexných programov čistenia – 3 módy čistenia x 4 úrovne. Ale nájdete tu aj ďalších 72 základných nastavení. Všetko si pohodlne nastavíte pomocou špecializovanej aplikácie na svojom smartfóne. Inteligentné senzory vo vašej kefke ale dokážu tiež zaznamenávať a analyzovať vaše čistenie a následne vám poskytnäť spätnú väzbu o tom, ako dobre, alebo zle si pri čistení počínate.

Či už ide o mechanické, alebo sonické čistenie, najdôležitejším prvkom kefky je vždy samotná koncovka so štetinkami. Oclean SE má prémiové štetinky DuPont, ktoré zaručujú naozaj dôkladnú hygienu. Dôležitým prvkom je však aj batéria – podobne, ako jej modelový predchodca, aj Oclean SE je poháňaná 2600mAh baterkou, ktorá v standby režime vydrží až 60 dní! Pomocou rýchleho magnetického nabíjania ju dobijete doplna za 6 hodín.

Najdôležitejšie vlastnosti Xiaomi Oclean SE

 

 • Vysoko-efektívny BLDC motor
 • DuPont Brilliance štetinky
 • 3 módy čistenia x 4 úrovne
 • Kompaktný dizajn, IPX7 certifikát vodotesnosti
 • Ovládanie cez appku, bluetooth
 • Na jedno nabitie až 60 dní v standby režime

Technické parametre

SúčiastkaParametre
Frekvencia40000rpm / min
Sila otáčania270gf.cm
Rozsah výkyvov5.5mm
ŠtetinkyDuPont
Standby výdrž60 dní
BluetoothÁno
2-minútové upozornenieVoliteľné
Dĺžka nabíjania6 hodín
Spôsob nabíjaniaMagnetické rýchlonabíjanie
Kapacita batérie2600mAh
Ovládanie appkouÁno
Inteligentné pohybové senzoryÁno
Programy čistenia3 módy x 4 úrovne
Doplnky v baleníKompaktné cestovné puzdro, magnetická nabíjacia základňa

Rezultát

S praktickým puzdrom, pekným dizajnom, výkonným motorom a mnohými funkčnými prvkami, sonická kefka Oclean SE bude na trhu, kam práve dorazila, iste mimoriadne konkurencieshopný model. Či už sa so sonickými kefkami len zoznamujete, alebo ste im prepadli už dávno, toto je pre vás skvelá voľba. Nezmeškajte výbornú promo ponuku na GearBest, ktorá vám umožňuje do 18. decembra zakúpiť túto novinku za exkluzívnu cenu. Len nákupom na GearBest si ale môžete byť istí, že získavate medzinárodnú verziu kefku, ktorá bude aj na Slovensku so svojou špecializovanou aplikáciou fungovať tak, ako má. Pre rýchly prístup k akcii, kliknite na tlačidlo nižšie.

Prejsť k zvýhodnenému predpredaju XIAOMI OCLEAN SE