Inteligentná technika v našom živote zohráva stále väčšiu rolu. Smartfóny a tabletu sú našimi základnými komunikačnými nástrojmi, ale aj zdrojom zábavy a užitočných aplikácií, ktoré nám zjednodušujú život. Je v tom kus úchvatnej slobody – ale len do okamihu, kým nám dôjde „šťava“, alebo vypadne signál 🙂 . Xiaomi ROIDMI je bombastická vychytávka, ktorá sa postará o to, aby sa vám nič z toho nestalo v aute. Teraz prichádza už v tretej generácii a vy ju môžete mať za neprekonateľnú promo cenu už od 9.99 dolárov!

Čo vás čaká v promo akcii na GearBest od 12. do 19. marca 2018:

  • Zvýhodnená cena €12.43 pre všetkých – teda až o 24% lacnejšie oproti plnej cene zariadenia.

  • Najrýchlejších 20 objednávateľov denne od 9:00 UTC získa zariadenie len za 9.99 dolárov (cca 8.37 EUR) !

 

Čo je Xiaomi ROIDMI 3S?

Xiaomi ROIDMI je revolučný koncept autonabíjačky, ktorá toho však okrem nabíjania zvládne aj oveľa viac. Táto šikovná nenápadná vychytávka totiž zároveň funguje aj ako FM transmitter a má tiež Bluetooth technológiu, čiže postará sa vo vašom aute aj o zdroj hudobnej zábavy. Nabíjať tu, navyše, môžete hneď dve zariadenia navyše, takže sa o nabíjačku už nikdy nepobijete s manželkou, kolegom ani navigáciou 🙂

Na prvý pohľad vám možno ROIDMI 3S nepríde ničím odlišný od iných autonabíjačiek či adaptérov. Keď sa vám však dostane do rúk, neunikne vám kvalita materiálov a prepracovanosť konštrukcie, ktorými sa môže pochváliť. Xiaomi je, skrátka, spoločnosť, ktorá si dá záležať na všetkom, čo zdobí jej logo, nech už je to akokoľvek malé a lacné. Zásuvný modul tvorí kvalitná oceľ + prémiová mosadzná elektróda, teda kombinácia, ktorá je spoľahlivou prevenciou skratov. Plast použitý na hlavnej časti zariadenia je pevný, masívny a príjemný na dotyk.

Pokiaľ ste už ROIDMI mali tú česť spoznať v niektorej z jeho starších verzií, najnápadnejší rozdiel pri pohľade na model 3S spozorujete na jeho koncovke. Tentokrát Xiaomi totiž konečne vypúšťa na trh zariadenie, ktoré je stopercentne kompatibilné s akýmkoľvek modelom, značkou či ročníkom výroby automobilu.

 

Špecifikácie a funkcie

Xiaomi ROIDMI 3S je okrem kompletného výpočtu automobilov kompatibilný aj s väčšinou súčasných smart zariadení – naplno ho využijete pre Android aj iOS, podmienkou je konektivita Bluetooth vo verzii 4.2. Stačí si už len stiahnuť ROIDMI aplikáciu a otvára sa vám v aute celý vesmír bezdrôtovej audio zábavy. Využiť môžete aj FM prijímač zabudovaný priamo v zariadení, očakávať môžete HD zvuk s kvalitným odrušením.

Pokiaľ ste k požívaniu podobných zariadení v aute trochu skeptický z hľadiska bezpečnosti, vedzte, že ROIDMI 3S disponuje real-timeovým monitorom voltáže a na akékoľvek abnormality vás upozorní výstražným svetelným signálom. LED podsvietenie v USB portoch je zase zárukou, že vás zo šoférskeho sústredenia nikdy nevyhodí hľadanie toho správneho otvoru „na slepo“. Jeho farbu si dokonca môžete prostredníctvom appky ľubovoľne upravovať. 

Azda najvýraznejším nedostatkom nového ROIDMI je to, že nemá zabudovaný mikrofón a nemôžete ho teda využívať aj ako handsfree. Je to trochu zarážajúce najmä preto, že jeho predchodca 2S túto funkciu mal. Na druhej strane, Xiaomi absenciu handsfree módu kompenzuje výhodnejšou cenou. Nabíjať cez neho ale zase, naopak, zariadenia môžete už aj expresne, čo zase predchádzajúci model nedokázal.

Plusy a mínusy Xiaomi ROIDMI 3S

  • Kvalitné materiály a solídna konštrukcia

  • Nabíjanie dvoch zariadení naraz

  • Klasické nabíjanie aj rýchlonabíjanie

  • Kompatibilita so všetkými automobilmi

  • Bluetooth aj FM signál

  • Monitoring stability elektrického napätia

  • Šikovná APPka

  • Bez mikrofónu / nemožno využiť ako handsfree

Na záver…

Xiaomi ROIDMI 3S je vecička, ktorá sa nepochybne zíde každému, kto trávi pravidelne čas za volantom. Je to spoľahlivá nabíjačka hneď dvoch zariadení súčasne, ale tiež zdroj multimediálnej zábavy v podobe čistej a odrušenej hudby cez Bluetooth či z FM rádia. Za jeho vynikajúcu cenu ho naozaj nemáte žiadny dôvod nechcieť. Obzvlášť teraz, keď je v uvádzacej promo akcii na GearBest ešte lacnejší…

Prejsť ku kúpe XIAOMI ROIDMI 3S