Suchý vzduch je pre vaše zdravie a pocit pohody hotová pohroma. Hoci jeho negatívne účinky najvýraznejšie pociťujeme v období zimného vykurovania, aj leto vie naše dýchacie cesty a pokožku poriadne potrápiť. Kvalitný zvlhčovač vzduchu je ideálnym riešním pre celú rodinu. Jeden taký vám dnes predstavíme. Volá sa Xiaomi Smartmi Evaporation a prináša do tejto oblasti najmodernejšie funkcie a vlastnosti inteligentných spotrebičov poslednej generácie.

Xiaomi Smartmi Evaporation : Na čo je to dobré

Xiaomi Smartmi Evaporation je pokrokový zvlhčovač vzduchu, ktorý prináša to najlepšie z tohto špecifického trhového segmentu za dostupnú cenu. Na čo je takýto prístroj ale vlastne dobrý?

Možno ste doteraz o kúpe zvlhčovača ani neuvažovali. Odporúčame vám však vyskúšať si ho na vlastnej koži, napríklad u nejakého známeho. Alebo si jednoducho spomeňte na ten povznášajúci pocit, keď sa počas letného večera na dovolenke zhlboka nadýchnete príjemného vzduchu od mora. Vlhkosť aj v tomto prípade zohráva kľúčovú úlohu v pocite komfortu a pôžitku, ktorý z dýchania máte.

Zvlhčovač vzduchu však nie je len nejaký výstrelok na zvýšenie dobrého pocitu. Má predovšetkým nemalé zdravotné benefity. Odborníci ho odporúčajú pri astme, najrôznejších alergiách aj chronických problémoch s dýchacím ústrojenstvom. Je skvelým pomocníkom pri kožných problémoch vrátane atopického ekzému, osvedčuje sa ale aj u pacientov so zrakovými problémami, ako je syndróm suchého oka a podobne. Zvlhčovač vzduchu odporúčajú aj pediatri – deťom uľahčuje priebeh bežných detských ochorení a zlepšuje kvalitu spánku.

Xiaomi Smartmi Evaporation : Ako to funguje

Xiaomi Smartmi Evaporation je užívateľsky prateľský a sofistikovaný zvlhčovač vzduchu, ktorý uprednostňuje čo najprirodzenejšie, a teda aj telu najprospešnejšie zvlhčovanie. Zabudnite teda na nejaké vzdušné pary a pocitovú vlhkosť či zahmlievanie nábytku a iných predmetov v domácnosti. Evaporation na o ide celkom inak. Základom celého procesu je veľkokapacitná 4L nádržka na vodu a vrtuľka s priemerom 85 milimetrov. Nádobu jednoducho naplníte vodu tak, že ju nalejete priamo cez hornú mriežku zvlhčovania. Žiadne otváranie, prenášanie a rozlievanie. Vodu môžete dokonca dopĺňať aj priamo počas prevádzky zvlhčovača!

Smartmi je energeticky mimoriadne úsporný a poteší vás aj minimalizovanou hlučnosťou, vďaka ktorej vám nebude jeho chod vadiť ani pri spánku či relaxe. V priebehu jednej hodiny Smartmi zvlhčovač odparí do vzduchu 240ml vody, čiže zhruba jeden priemerný pohár tekutiny. Celá nádrž vám teda pohodlne vydrží na celú noc zvlhčovania.

Horný panel zariadenia obsahuje základné ovládače aj indikátory. Zvlhčovač ale môžete spárovať aj so svojim smartfónom prostredníctvom appky Mi Home. To vám umožní monitorovať kvalitu vzduchu v reálnom čase a prispôsobovať tomu prevádzku vášho zvlhčovača.

V neposlednom rade vás Smartmi určite dostane aj svojim dizajnom. Je minimalistický, dokonale zapadne kamkoľvek ho položíte a mimoriadne ľahko sa čistí a udržuje. Smartmi je zvlhčovač budúcnosti, ktorý by ste určite nemali prehliadať.

Xiaomi Smartmi Evaporation : Kde a za koľko?

Zvlhčovač vzduchu Xiaomi Smartmi Evaporation dostanete na Gearbest teraz s 11% uvádzacou zľavou len za 141.51€. Zatiaľ je k dispozícii len v americkej verzii, to však bez problémov vyriešite jednoduchým sieťovým adaptérom za pár eur. Pre bližšie informácie o produkte či rovno jeho kúpu, klikajte na odkaz nižšie…

Prejsť ku Xiaomi Smartmi zvlhčovaču na GearBest