Keď zákazník zvažuje nákup zo zahraničných veľkoskladov, zaujíma ho, v prvom rade, široká ponuka a výhodné ceny. Ale to, či bude so svojou nákupnou skúsenosťou napokon naozaj spokojný, závisí aj od iných faktorov. Tu hrá svoje nezastupiteľné miesto zákaznícka podpora a spoločnosť GearBest robí všetko preto, aby v tomto smere poskytovala bezkonkurenčné služby.

GearBest ponúka širokú paletu možností zákazníckej podpory.

Zákazníkom GearBest sa nestávate až po tom, ako si v ňom zakúpite svoj prvý čínsky mobil, tablet, notebook či akýkoľvek iný tovar. Stávate sa ním už v okamihu, keď si prezeráte jeho online katalóg a nákup ešte len zvažujete. A preto vám už v tejto fáze GearBest ponúka k dispozícii nepretržitú podporu svojho ochotného a skúseného tímu zákazníckych poradcov.

Bezplatná živá non-stop podpora

NAJRÝCHLEJŠOU CESTOU K ODPOVEDIAM NA VAŠE OTÁZKY JE LIVE CHAT.

Ak máte k tovaru alebo k fungovaniu e-shopu GearBest akékoľvek otázky, stačí v pravom hornom rohu obrazovky vyhľadať tlačidlo „Live Chat“ a vybrať si z menu možnosť „Connect with Live Chat now“ (Ihneď pripojiť k živému chatu). V pravom dolnom rohu sa otvorí malý dotazník, v ktorom vyplníte svoje meno a e-mail a bližšie špecifikujete predmet vašej otázky výberom z niekoľkých možností (predbežná otázka k produktom, problém s platbou, zmena či zrušenie objednávky, dodanie (pred nákupom), dodanie (po nákupe) ). Následne budete presmerovaný na živú (anglickú) komunikáciu s niektorým zo špecializovaných nákupných asistentov.  Je to tá najpohodlnejšia, najrýchlejšia a zároveň úplne bezplatná možnosť, ako sa s GearBest spojiť a poradiť. Vrámci pravidelnej údržby tohto systému je však niekedy možné, že bude táto služba krátkodobo nedostupná. GearBest o týchto prípadoch svojich zákazníkov v sekcii Contact Us vždy informuje stručným oznamom.

Používateľov Facebooku iste poteší aj možnosť pripojiť sa priamo zo stránky GearBest na komunikáciu cez „Messenger“ (rýchly odkaz nájdete na rovnakom mieste, ako Live chat). Je to ďalšia rýchla, bezplatná a praktická možnosť, ako dostať fundované odpovede na svoje otázky.

Zákaznícke centrum

Zákaznícke centrum GearBest na vaše otázky počas pracovného týždňa odpovie do 24 hodín.

Ak váš „problém“ až tak neponáhľa, alebo ide o komplexnejšiu záležitosť, ktorú nechcete rozoberať narýchlo v chatovom okne, bude pre vás ideálnou voľbou klasické zákaznícke centrum GearBest. Tu budete najskôr nasmerovaný na vyhľadanie vašej témy v takzvanej „Knowledge base“. Obsah tejto základne praktických informácií je naozaj obrovský a odpovede sú stručné a zrozumiteľné. V prípade, že tu napriek tomu odpoveď na svoju otázku nenájdete, môžete vyplniť krátky formulár (“submit a ticket”) a odoslať ho do zákazníckeho centra GearBest. Opäť bude potrebné vašu otázku najprv zaradiť do niektorej z predvolených kategórií, aby sa ňou mohol ihneď zaoberať ten asistent, ktorý sa na danú problematiku špecializuje. Tento postup je zárukou, že dostanete zasvätenú a detailnú odpoveď už do 24 hodín (výnimkou sú víkendy a sviatky). K svojej správe môžete pripojiť aj akýkoľvek súbor – napríklad scan, printscreen či fotografiu.

Blogy

GearBest v rámci svojej masívnej zákazníckej podpory pripravuje aj prehľadné a pútavé blogy – a to nie len v angličtine, ale aj vo viacerých lokálnych jazykoch svojich zákazníkov. Nájdete v nich poradné články, ktoré vám ozrejmia jednotlivé fázy nákupu – ako je aj tento. Ale tiež množstvo noviniek zo sveta nakupovania, techniky, (nie len) čínskej elektroniky a mobilov a ďalších tém, ktoré by vás mohli zaujímať.

Sociálne siete

GearBest nájdete na Facebooku aj iných populárnych sociálnych sieťach.

GearBest ide s dobou a je po ruke všade tam, kde sú jeho zákazníci. Nájdete ho na Facebooku, Twitteri, Pintereste, Instagrame, VK aj YouTube. Mnohé krajiny už majú aj profily GearBest vo svojom vlastnom jazyku. A už čoskoro sa naplno rozbehne aj facebook GearBest Slovensko